В Іршаві листоношу "Укрпошти", що вкрав з опломбованого мішка 29 тис. грн, покарали 1 "іспитовим" роком

Листоноша, який поцупив 29 тисяч гривень з автомобіля "Укрпошти", визнав свою вину, але при призначенні покарання просив врахувати наявність на його утриманні двох неповнолітніх дітей

В Іршаві листоношу "Укрпошти", що вкрав з опломбованого мішка 29 тис. грн, покарали 1 "іспитовим" роком

Листоноша поцупив з опломбованого страхового мішка службового автомобіля кошти. Своїми діями він завдав збитків Укрпошті на суму 29 тисяч гривень. Про це йдеться у вироку Іршавського районного суду Закарпатської області, опублікованому 21 червня 2024 року. 

06.04.2024 року близько 17:00 чоловік, працюючи листоношею біля дільниці оброблення пошти міста Іршава AT «Укрпошта», з опломбованого страхового мішка службового автомобіля привласнив кошти в сумі 29 тисяч гривень. Дії громадянина кваліфікували за ч. 4 ст. 191 (привласнення та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, та перебувало у її віданні, вчинено в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

На судовому засіданні чоловік повністю визнав свою вину. Він розповів, що працював листоношею із супроводження пошти 3 класу групи супроводу матеріальних цінностей. 06.04.2024 року біля дільниці оброблення пошти міста Іршава AT «Укрпошта», скориставшись відсутністю сторонніх осіб, з опломбованого страхового мішка службового автомобіля привласнив кошти в сумі 29 тисяч гривень. Громадянин розкаюється, просить суворо не карати, врахувати при призначенні покарання наявність на утриманні двох неповнолітніх дітей та часткове відшкодування заподіяного збитку.

Суд засудив чоловіка за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку, який суд визначає в один рік, не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки, а саме: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання. Також з нього на користь акціонерного товариства «Укрпошта» стягнуть 13 305 гривень.

"Суд вважає, що виправлення обвинуваченого можливе без відбування покарання, тобто із застосуванням ст. 75 КК України. По справі акціонерним товариством «Укрпошта» заявлено цивільний позов про відшкодування підсудним матеріальної шкоди у розмірі 13 305 гривень. Обвинувачений заявлений позов визнав. Виходячи з встановлених по справі обставин, суд дійшов до висновку про необхідність задоволення вимог потерпілого щодо стягнення з обвинуваченого матеріальної шкоди в заявленому об'ємі", - наголосив суд.

31 липня 2024р.

Теги: листоноша, Укрпошта, крадіжка, Іршава

НОВИНИ: Кримінал

15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
» Всі новини