Службовий собака винюхав в подвійному дні "Мерседеса" закарпатки 1947 пачок контрабандних сигарет (ФОТО)

У неділю, 28 липня, на митному посту «Малий Березний», що на кордоні зі Словаччиною, закарпатські митники спільно з прикордонниками виявили в автомобілі подвійне дно з прихованими майже двома тисячами пачками тютюновими виробами.

Службовий собака винюхав в подвійному дні "Мерседеса" закарпатки 1947 пачок контрабандних сигарет (ФОТО)

Жителька Закарпаття виїжджала з України на «Мерседес-Бенц» до сусідньої держави. Під час проходження митного контролю скерувала свій автомобіль у «зелений коридор», демонструючи дотримання вимог законодавства. Усно підтвердила, що нічого прихованого через кордон не переміщує.

Однак митники перенаправили транспортний засіб на поглиблений огляд, залучивши кінологічну команду. Службовий пес швидко зреагував на «знайомий» запах тютюну і подав господарю знак. На ямі інспектори-пошуківці побачили сліди зварювання та підфарбування, які виглядали вже як старі. Просвердлили отвір і завдяки ендоскопу виявили приховані від митного контролю сигарети.

Після демонтажу декоративної обшивки салону транспортного засобу митники дісталися до 1947 пачок контрабандних сигарет.

Наразі відносно співвітчизниці документується порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Приховані сигарети орієнтовною вартістю 160 тис. грн вилучено разом з автівкою, що використовувалася для переміщення прихованого товару. Її оцінили у 250 тис.грн.

Справу скерують до суду, інформує пресслужба Закарпатської митниці.

29 липня 2024р.

Теги: сигарети, контрабанда, Словаччина, собака

Коментарі

Бос 31.07.2024 / 14:40:46
Міша не говори дурниць,

Бос 31.07.2024 / 12:18:42


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Лютяник 31.07.2024 / 12:17:37
То Бос

Йоній 31.07.2024 / 01:22:19
Руслана бо ся так не дала

Псяйка 29.07.2024 / 22:46:05
То везла Розсада Руслана

НОВИНИ: Кримінал

14:51
/ 1
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 2
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
» Всі новини