Через занижену вартість виробів з мармуру британець втратив на кордоні на Закарпатті товару на 5,5 млн (ФОТО)

Порушення митного законодавства виявили посадовці управління боротьби з контрабандою та митних правил Закарпатської митниці у пункті пропуску «Чоп – Загонь», що на українсько-угорському кордоні. Туди у зону митного контролю прибула вантажівка з товаром «комплекти із мармурових елементiв; плитки, кубики для мозаїки та аналогічні вироби з природного каменю», торгової марки «BUFALINI MARM», італійського виробництва, загальною вагою 2,5 тонн, вартістю 69,1 тис. євро. Відправником товару зазначалася італійська фірма, продавцем – англійська, а отримувачем – українська.

Через занижену вартість виробів з мармуру британець втратив на кордоні на Закарпатті товару на 5,5 млн (ФОТО)

У ході здійснення митного контролю та огляду вантажу інспектори виявили невідповідність у товаросупровідних документах щодо заявленої фактурної вартості товару.

Аби не допустити переміщення на митну територію України імпортного товару з можливим порушенням вітчизняного законодавства, митниця направила запит для встановлення автентичності документів. Згодом іноземне підприємство поінформувало митницю про ніби-то допущену помилку в інвойсі щодо зазначення митної вартості. І що правильна фактурна вартість експортованого в Україну товару становить 123,7 тис. євро, а не 69,1 тис. євро.

Таким чином, керівник англійської фірми надав митному органу документи з неправдивими відомостями щодо вартості товару, аби зекономити на повній сплаті митних платежів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483  Митного кодексу України.

Відтак, комплекти мармурових елементів загальною вартістю понад 5,5 млн. грн вилучено, справу скерують до суду, інформує пресслужба Закарпатської митниці.

28 липня 2024р.

Теги: мармур, інвойс, мито

НОВИНИ: Кримінал

10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 12
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 1
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
» Всі новини