Буштинця, що спровокував 3-годинний конфлікт з ножем на контрольному посту прикордонників, вгамували сльозогінним газом і кайданками (ФОТО, ВІДЕО)

Порушник поранив ножем прикордонника Мукачівського загону, який без жодної подряпини повернувся з двох бойових ротацій з Донеччини.

Буштинця, що спровокував 3-годинний конфлікт з ножем на контрольному посту прикордонників, вгамували сльозогінним газом і кайданками (ФОТО, ВІДЕО)

Житель закарпатського селища Буштино вирішив, що контрольні пости для всіх, крім нього. Кремезний 61-річний чоловік не виконав вимоги щодо зупинки та намагався втекти від правоохоронців. Коли його авто заблокували, він зачинився в салоні й почав крізь привідчинене вікно сперечатися з прикордонниками, називаючи їхні дії незаконними. Водночас водій намагався створити максимум дискомфорту іншим учасникам дорожнього руху, заблокувавши дорогу. Він сперечався з водіями та пасажирами інших транспортних засобів, викликав поліцію, а коли прибула слідчо-оперативна група, відмовився з нею спілкуватися.

Прикордонники намагалися затримати порушника застосувавши фізичну силу та засоби, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії. Попри це, водій не покинув салон автомобіля, а дістав ніж та постійно ним розмахував. Чоловік відмовлявся від допомоги медиків швидкої допомоги та спершу відмовлявся від води, яку пропонували прикордонники, бо вважав, що вона отруєна.

Після майже 3-годинного перебування на контрольному посту прикордонники, застосувавши фізичну силу та кайданки, все ж затримали кремезного чоловіка, який чинив спротив.

На затриманого прикордонники оформили адмінпротокол за порушення прикордонного режиму та злісну непокору прикордонникам. Також в Нацполіцію направлене повідомлення про виявлення в діях затриманого ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 345 КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

Як зазначають в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, українське законодавство передбачає систему режимних заходів у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі, крім того, певні режимні обмеження введені на період воєнного стану. Тому закликаємо громадян виконувати вимоги правоохоронців, а якщо вважають, що ці дії незаконні – оскаржувати їх у цивілізований спосіб.

18 липня 2024р.

Теги: Буштино, прикордонник, непокора, спротив

Коментарі

Дід 21.07.2024 / 19:10:58
Телепень! Якщо б зупинився, йому б подякували і побажали щасливої дороги. А так штраф, а може й кримінал, а ще ганьба на всю область.

Влада у нас є - американці і європейці в шоці від рівня корумпованості нашої влади 19.07.2024 / 12:01:44

закарпатець 19.07.2024 / 11:05:56
Довела зелена "демократія" до ідіотизму. Та під час віни його мали автоматними чергами заспокоїти. Українці гинуть на фронтах тисячами щодня, а марга дурна бикує в тилу. Немає у нас влади.

Конарь 18.07.2024 / 23:51:17
Юрко правий на всі 100,%.З таким хамлом неможна по доброму,лем за рога і в стояло...бик паршивий...

Юрко 18.07.2024 / 21:52:49
Придурки напозираються роликів у фейсбуці і начинає бикувати аля юрист конституція статті всі кругом незаконні бити таких як гаманів з першого слова дурного а не три години го упрашувати щи зводять шо у нас міліція недобра прикордонники тать заграницьов бы го ужє давно пристрілили придурка конченного

злий 18.07.2024 / 16:07:51
Кремлядь,що прикривається громадянством України. Не на фронт,бо там зрадить. А депортувати в рашку, щоби зрозумів, що таке справжнє беззаконня

НОВИНИ: Кримінал

09:24
/ 1
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
» Всі новини