За півроку Закарпатська митниця розмитнила 1065 ввезених легкових та вантажних автомобілів

30,7% легковиків - Volkswagen, 24,4% - електроавтомобілі

За півроку Закарпатська митниця розмитнила 1065 ввезених легкових та вантажних автомобілів

Як йдеться у повідомленні митниці, станом на 1 липня 2024 року у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 1014 легкових транспортних засобів. З них 1 - новий автомобіль, що становить 0,1% відзагальної кількості імпортованих легкових авто в регіоні.

У митний режим імпортугромадянами поміщено 51 вантажівку.

Середня митна вартість одного вживаного легковика, ввезеного громадянами цьогоріч, склала 11,91 тис. доларів.

Загалом громадянами примитному оформленні вживаних автомобілів сплачено до держбюджету 110,8 млн грн.

Найбільш затребуваними марками легковиків, які імпортувалися у 2024 році, були: Volkswagen (30,7%), Skoda (15,68%), Audi (9,58%), BMW (4,32%), а також Renault (4,23%).

38,4% вживаних легкових транспортних засобів імпортовано з терміном використання до 5 років, 61,6% транспортних засобів - із використанням більше 5 років.

37,3% від загальної кількості поміщених у митний режим для вільного обігу транспортних засобів оснащено дизельними двигунами, 38,3% - бензиновими і 24,4% - електричними двигунами, або двигунами, які здатні заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електроенергії.

229 ввезених легкових транспортних засобів оснащено двигунами із об’ємом до 1500 см куб, що становить близько 21,5% від загальної кількості транспортних засобів. Таким чином, громадяни віддають перевагу автомобілям із двигунами більшого об’єму та потужнішим, а також зростає тенденція до збільшення ввезення електроавтомобілів.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнчерез МП "Ужгород-автомобільний" намагалися ввезти два Volkswagen-а за суттєво заниженою вартістю.

04 липня 2024р.

Теги: автомобіль, ввезення, розмитнення

НОВИНИ: Соціо

13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 8
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
» Всі новини