Лазертаг, екскурсія до екзотів та мультфільм в кінотеатрі: на Закарпатті діти мандрують в "УжТур" (ФОТО)

У неділю, 23 червня відбулася перша одноденна культурно-пізнавальна екскурсія для дітей із соціально вразливих категорій «УжТур».

Лазертаг, екскурсія до екзотів та мультфільм в кінотеатрі: на Закарпатті діти мандрують в "УжТур" (ФОТО)

У перший «УжТур» від «Щасливих дітей» вирушили 14 діток з Чопської міської громади. Впродовж дня діти мали насичену різнопланову програму активностей, серед яких – рухливі ігри, командні змагання, пізнавальна екскурсія, творчий майстер-клас і похід в кінотеатр.

Насамперед дітлахи навідалися у розважальний комплекс лазертаг. Тут діти поділилися на дві групи: поки одна змагалася у швидкості і вправності потрапляти у рухливу ціль із лазера, інша група мала розважальну анімаційну програму та бавилася у настільні ігри. Відтак групи помінялися місцями, аби всі змогли спробувати себе у різних забавах.

Після лазертагу діти вирушили на пізнавальну екскурсію в екзотаріум «Акваріум», де знайомилися з різними екзотичними тваринками, дізнавалися про їхні звички та особливості і долали власні страхи і упередження. Під час екскурсії малеча дізналася, що страх перед екзотами виникає через незнання: чим більше ти дізнаєшся про поведінку і реакції тваринок, тим краще розумієш, чому вони поводяться саме так в тих чи інших ситуаціях. Процес подолання страхів пройшов на всі 100%: прослухавши цікаві історії про тварин, дітлахи з задоволенням торкалися пітонів, а ще – навчилися правильно гладити кроликів і шиншилу.

Окрім пізнавальної екскурсії, в «Акваріумі» малеча також мала творчий майстер-клас: всі хлопці й дівчата власноруч розмальовували за трафаретами авторські ексклюзивні еко-торбинки.

«Завершальним акордом» програми став спільний похід в кінотеатр, де діти з цікавістю переглянули мультфільм «Думками навиворіт».

Впродовж усього туру діти з радістю долучалися до пропонованих активностей і з задоволенням брали участь у всіх заходах. Мама одного з учасників програми Данилка – Карина Качур розповіла: хлопчик повернувся додому, сповнений емоцій і вражень.

«Оскільки Данило дуже любить тварин, то найбільше йому сподобалося в «Акваріумі». Розповідав, яка цікава була екскурсія про тварин, про те, яких ящірок, пітонів, черепашок він побачив. Також отримав масу задоволення від забавок та ігор. А ще сказав, що був дуже смачний обід», – розповіла Карина Качур.

Так, організатори на програмі забезпечують усіх учасників харчуванням.

Наступні екскурсійні тури у рамках проєкту «УжТур» відбудуться вже незабаром. «Щасливі діти» чекають на програму діток із соціально вразливих родин – із сімей полеглих військовослужбовців, вимушено переселених, багатодітних родин.

Про реєстрацію на наступні екскурсійні тури ГО «Щасливі діти» повідомлятиме на своїх сторінках у соцмережах Фейсбук та Інстаграм. Також за анонсами можна слідкувати в телеграм-каналі «Пташка».

Проєкт «УжТур» здійснюється за фінансової підтримки Карпатського фонду за кошти КОФРА.

25 червня 2024р.

Теги: УжТур, лазертаг, Акваріум, екзоти, мультфільм, Сюзева

НОВИНИ: Соціо

17:27
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 3
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
11:07
/ 2
Президент вручив «Золоту Зірку» офіцеру 128 Закарпатської бригади Фото новина
» Всі новини