Як підготуватись до НМТ-2025

 

У сучасному світі швидкість та зручність доступу до освіти набувають все більшого значення, особливо коли мова йде про екзамени та підготовку до Національного Мультипредметного Тесту (НМТ). Кожен учасник НМТ має здати обов'язкові предмети: українська мова, математика, історія України, а також обрати один предмет за власним бажанням. Згідно опитування випускників, математика вважається найскладнішим предметом. Репетитор з математики онлайн є ефективним інструментом для здобуття необхідних знань та навичок у зручному форматі, щоб набрати прохідний бал.

AD_4nXeNv45TZ5bTHZd7LKL35SL_Zw-PNRBjSeyLt2WrKbHax2EfeHNDR3V3860UyYViq9NikzhJsmHzNVUNh93XOu9-Iwm3KobuSKEyzYoiAl2sBkfgoSQUeRDY1j9zbOAIYw-n7nelHbfjxxkJfNn6pYZsedO-?key=013-2u-GLLi0hAFXMjq99w

Підготовка до НМТ

Для ефективної підготовки до НМТ важливо враховувати наступні аспекти:

 • Розподіл часу: правильне розподілення часу на підготовку до різних предметів враховуючи ваші сильні та слабкі сторони.
 • Практика реальних тестів: використання практичних завдань, реальних тестів допоможе вам звикнути до формату НМТ і підготуватися до іспиту.
 • Індивідуальний підхід: кожен учень унікальний, тому важливо, щоб підготовка була спрямована на ваші потреби.
 • Мотивація та підтримка: підтримка від родини, друзів, репетитора може підвищити вашу мотивацію та допомогти досягти високих результатів.

Прохідний бал НМТ

З 14 травня до 25 червня триває основна сесія НМТ. Інформація про результати надходить у персональних кабінетах до 02 липня. Додаткова сесія — з 11 до 19 липня. Щоб у 2024 році вступити на бюджет, конкурсний бал має бути не нижче 130, а для вступу на право, публічне управління та адміністрування, міжнародні відносини, медичні спеціальності — не нижче 150. Прохідний бал з основних предметів на НМТ у 2024 українська мова до 45 балів, математика до 32 балів, історія України до 54 балів.

Для випускників у 2025 році НМТ буде з п'яти предметів: три обов'язкові й два на вибір. Покращити свій рівень знань допоможе репетитор онлайн.

Переваги займатись з репетитором онлайн

 • Гнучкий графік: онлайн репетитор дозволяє вам обирати час і місце занять, що підходить вам.
 • Широкий вибір викладачів: на платформах для онлайн навчання ви знайдете велику кількість репетиторів, які мають досвід роботи з учнями різних рівнів.
 • Ефективні методи навчання: використання сучасних технологій дозволяє створювати інтерактивні уроки, вебінари й інші методи, що робить процес засвоєння матеріалу більш ефективним.
 • Зручність і комфорт: ви можете займатися вдома або з іншого зручного місця без потреби у додаткових переїздах.
 • Ефективність занять: дослідження показують, що онлайн навчання ефективні, завдяки індивідуальному підходу і потребах учня.

Займатися з репетитором онлайн — зручний і дієвий спосіб досягнення освітньої мети, хай то буде підготовка до іспитів, отримання нових знань або підвищення рівня ваших навичок.

AD_4nXcCy0x4FBhRbZld6tVkoXll0SXh_9JQRDi516zZn1NplTwk7Rygjc70fxJWmxGqLuRiqwLk_w4vlM4ayCv_vv2mRJJWC-ikq3j3zPAT0M9ZhZ64kKbczbI7ZdWyompbrJ-R57WWNVgSVLjclm9RTXThxPH3?key=013-2u-GLLi0hAFXMjq99w

Скільки коштує репетитор онлайн для підготовки до НМТ

Вартість онлайн підготовки до НМТ може варіюватися та залежати від рівня кваліфікації репетитора, тривалості заняття, частоти, а також регіону і платформи, на якій ви шукаєте репетитора.

Середня вартість заняття з української мови може коливатися від 250 до 1500 гривень за годину залежно від досвіду репетитора та регіону. Також існують можливості для групових занять, які є менш коштовними.

За математичну підготовку ціни коливаються, зазвичай, від 250 до 600 гривень за годину залежно від рівня складності матеріалу та кваліфікації репетитора. Знову ж таки, групові заняття коштують менше.

Вартість занять з історії України також, зазвичай, відповідає цінам на заняття з гуманітарних предметів, від 250 до 500 гривень за годину. Існує можливість обрати репетитора зі спеціалізацією на історії України, або інших аспектах гуманітарних наук.

Рекомендується обговорити деталі з репетитором перед початком підготовки, щоб уникнути непорозумінь і забезпечити ефективність процесу навчання.

Як вибрати ідеального репетитора онлайн

 • Оцініть кваліфікацію репетитора: переконайтеся, що він має відповідну освіту та досвід роботи саме з підготовкою до НМТ. Деякі платформи надають можливість перегляду рейтингів і відгуків від інших учнів.
 • Спілкуйтеся: дізнайтесь у репетитора про його методи навчання, матеріали та підхід до навчання. Важливо, щоб ваші вимоги, очікування збігалися з методикою викладача.
 • Пробний урок: репетитори пропонують безоплатні пробні уроки, під час яких ви можете оцінити їхній підхід та взаємну сумісність.

Онлайн репетитор є відмінним вибором для підготовки до НМТ завдяки своїй ефективності та зручності. Вибираючи кваліфікованого репетитора потрібно розуміти витрати на підготовку, адже ви створюєте найкращі умови для досягнення високих результатів у важливому іспиті.

21 червня 2024р.

Теги: репетитор, математика, онлайн, НМТ-2025, тест

НОВИНИ: Різне

19:18
Як поєднувати дерев'яні жалюзі з іншими елементами інтер'єру
19:13
Типи клеїв для етикеток та їх використання
20:58
Навушники JBL - чому це найкращий вибір для затятого меломана
20:48
Випробування електрообладнання: коли і чому це необхідно?
20:39
Японський манікюр: особливості та переваги
16:43
Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України, де засудив "миротворчість" орбана
14:51
Санкції України заблокували транзит російської нафти Лукойлу в угорщину
20:57
ВР скасувала переведення годинників на літній час
19:37
У Єврокомісії заявили, що не можуть позбавити угорщину головування у ЄС, але можуть бойкотувати
13:26
ЄС може бойкотувати саміт міністрів закордонних справ в угорщині − Politico
12:34
орбан далі "тужиться" в "миротворці" та розіслав лідерам ЄС свій "мирний план"
12:14
НАТО розширить присутність в Україні, аби підготувати її до вступу
14:22
Зелена карта для виїзду за кордон
14:12
Як відбувається визнання закордонної шкільної освіти в Україні?
02:44
/ 1
МЗС Німеччини: Головування угорщини в ЄС вже завдало значної шкоди
15:49
орбан поговорив з Трампом про "мир" без України
15:00
Чи можна виїхати за кордон з відстрочкою від мобілізації?
07:28
Шість країн ЄС бойкотуватимуть міністерські зустрічі на час головування угорщини
07:21
фіцо лякає Третьою світовою після підтримки Словаччиною "незворотного" вступу України в НАТО
04:22
FT: У Брюсселі підтвердили, що ручкання орбана з путіним суперечить договорам ЄС
11:55
Рішення саміту НАТО: повноцінне членство України стало незворотнім
19:19
Чому краще вибирати тканинні ролети на вікна?
21:18
Макрон: вступу України в НАТО опонують США і Німеччина
14:31
На які фактори автентичності слід звернути увагу перед покупкою футбольного м'яча
20:04
Результати виборів у Франції: ліві посіли перше місце, проросійські ультраправі, яким пророкували перемогу, стали третіми
» Всі новини