У Чопі чоловік на умовному терміні вдерся в будинок і пограбував пенсіонерів (ФОТО)

Сьогодні вночі на лінію «102» зателефонував 64-річний мешканець міста Чоп та повідомив, що щойно до його будинку проникла невідома особа та вдарила його товариша.

У Чопі чоловік на умовному терміні вдерся в будинок і пограбував пенсіонерів (ФОТО)

На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група Відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції. Правоохоронці провели першочергові заходи та з’ясували, що до скоєння злочину може бути причетний 22-річний місцевий мешканець, який наразі відбуває умовний термін покарання за майнові злочини.

Встановлено, що зловмисник проник до будинку, в якому проживають двоє пенсіонерів. Після того як його помітив 71-річний мешканець будинку, зловмисник вдарив його в область грудної клітки, а після — відкрито заволодів грошима іншого потерпілого — 64-річного чоловіка з інвалідністю. 

Поліцейські оперативно розшукали та затримали грабіжника. Його помістили в ізолятор тимчасового тримання.

Слідчі кваліфікували дії затриманого за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, поєднаний з проникненням у житло, вчинений в умовах воєнного стану. За скоєне зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі. Слідство у справі триває, інформує поліція Закарпатської області.

19 червня 2024р.

Теги: пограбування, грабіжник, насильство

Коментарі

Яка тюрма - мінні поля Бахмута чекають на цю тварину 19.06.2024 / 20:43:38

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 12
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини