В Ужгороді затримали злодія-рецидивіста, що обікрав господарське приміщення ужгородки (ФОТО)

18 червня до поліції надійшло повідомлення від 31-річної мешканки Ужгорода про те, що невідома особа обікрала господарське приміщення її будинку.

В Ужгороді затримали злодія-рецидивіста, що обікрав господарське приміщення ужгородки (ФОТО)

На місце події прибула слідчо-оперативна група, працівники якої провели всі необхідні першочергові слідчі дії. Встановлено, що вночі сторонній чоловік проник на подвір'я приватного будинку заявниці та викрав з господарського приміщення велосипед та інше майно.

Оперативники кримінальної поліції Ужгорода опрацювали записи з найближчих камер відеоспостереження та одразу встановили зловмисника. Ним виявився 19-річний ужгородець, який вже раніше притягався до відповідальності за вчинення злочинів. 

Розпочавши, пошуки поліцейські швидко затримали фігуранта. Відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України його помістили до ізолятора тимчасового тримання. Речові докази слідчі вилучили та в подальшому повернуть потерпілій.

Дії затриманого в поліції кваліфікували за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. За скоєне затриманому загрожує позбавлення волі до 8 років, інформує поліція Закарпаття.

19 червня 2024р.

Теги: крадіжка, велосипед, відеоспостереження, Ужгород

НОВИНИ: Кримінал

21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 4
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
15:05
Сімейну лікарку з Тячівщини затримали за торгівлю фіктивними довідками про інвалідність для виїзду за кордон Фото новина
19:41
У Мукачеві вже позбавленого прав водія, що п'яний в'їхав у бордюр, оштрафували на 54 тис. грн Фото новина
22:25
/ 2
У Часлівцях на Ужгородщині чоловік викинув у кювет мішок з цуценятами Фото новина
16:28
/ 1
У Лозянському Міжгірської громади уродженець Дніпропетровщини, тікаючи на вкраденому бусі, побив його власника, котрий йому перешкоджав Фото новина
03:56
В Ужгороді вилучили посвідчення водія у наркоп'яного керманича вантажівки, що потрапила в ДТП Фото новина
» Всі новини