На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину(ФОТО)

Як інформує блогер Віталій Глагола, подія сталася у на території відділу прикордонної служби «Лужанка».

На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину(ФОТО)

Під час моніторингу кордону оператор БпЛА прикордонної служби помітив мікроавтобус на польовій дорозі неподалік від лінії розмежування. 

Прикордонники прибули на місце для перевірки і знайшли порожній і відчинений білий "Volkswagen" з номерами АО4655АІ.

Під час обстеження території знайшли сліди, що вели до кордону з угорщиною. Також виявили проріз у загороджувальному паркані та сліди на контрольно-слідовій смузі. 

Попередьно, оперативним шляхом вдалось встановити, що 18 людей з буса незаконно перетнули кордон.

Поліція вилучила автомобіль і відправила його на штрафмайданчик в Берегові. Цей бус VW незадовго до цього засвітився в Берегові та селі Геча. Це виявили по камерах. 

Розслідування цього епізоду триває.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнна Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину.

12 червня 2024р.

Теги:

Коментарі

нижньому 2024-06-16 / 10:53:44
Цю "правду" тулять всюди, де можуть, місцеві кремляді, щоби посіяти зневіру і зірвати мобілізацію.
Якби вони справді з окопів це писали, добровільно прийшовши у військкомат, то я би ще зрозумів. Але ж воно "зупиняє війну" з дивана і, чомусь, в інтересах росії.
І ти, до речі, теж

"Пенсіонеру" 2024-06-16 / 07:55:42
Що ти пристав до людини, яка пише правду суть якої в тому, що одні гинуть безжально на фронті, а інші жирують, в тилу війни не має, кругом мирне, веселе життя, а так у воюючій країні не має бути. Інше питання, що переважна більшість теперішніх і колишніх чиновників, депутатів, інших казнокрадів і їх родичі на фронті не воюють, як і місцеві еліти з своїми дітьми, я вже не кажу за наші псевдо правоохоронні органи, які працюють на свій виключно карман, а всі вони на словах великі патріоти, дуже люблять бюджетне корито і так далі. Так це вони в першу чергу мають бути на передовій і ставити на місце пуйла, а не піймані як худоба на вулицях селяни і строїтєлі-заробітчани, по великому рахунку, яким держава в їх житті мало чим допомогла.

пенсіонеру 2024-06-15 / 20:54:31
...це ж ти тут ЛОПОТНУВ...

пенсіонеру 2024-06-15 / 20:53:50
Може й з Харківщини чи Донеччини. Тобі яка різниця? Це ж ти тут допотнув, що "на х... ця війна, якщо...", а не я. І це ти, а не я, "герой Ужгородського фронту", який тут вирішує "на х... ця війна".
Негідно прикриватися загиблими знайомими. Ти ж не себе похоронив, правда?
Скільки з песії віддаєш? Як часто? 100 гривень, в сумі, вже віддав?

пенсіонер 2024-06-15 / 20:23:47
ДО ОСТАННЬОГО.
ТИ ІЗ хАРКІВЩИЩИ ЧИ З ДОНЕЧЧИНИ ПИШЕШ??? Я похоронив уже трьох знайомих, Частину пенсії віддаю на ЗСУ. А з Путіним можеш ти побазарити, але ж сидиш тут в Інтернеті і тобі ніколи. Ти ж герой Ужгородського фронту. Хоча може депутат.

пенсіонеру 2024-06-15 / 14:19:08
Ти правий, ця війна на**й нікому не потрібна. Тому їдь до путіна, перебазарь і зупиняйте

До останнього 2024-06-15 / 13:50:46
Печаль, але ти правий.

пенсіонер 2024-06-15 / 13:45:35
Тоді на х... ця війна, коли одні гинуть, а інші бабло заробляють? Насамперед треба погнати на фронт депутатів всих мастей, вони влада, вони рвалися до влади на виборах, інколи підкуповуючи виборців. Тому, вперед шановні депутати, захищайте свою владу, свої посади, свої кабінети. Чи ви лиш можете ревіти гімн України, прикладаючи руку на серце по державних святах та одягати вишиванки, а помирати на фронті повинні лісоруби, водії та вівчарі????

До останнього 2024-06-13 / 08:26:52
ТЦК платять всі заможні фірми централізовано і наперед, так виходить надійно і дешевше, за роки війни зібрано мільярди доларів на військовозобов'язаних, плюс різні ВЛК, Шляхи, нелегальне переправлення через кордон і так далі, заробляють всі, хтось на життя, а начальство на безбідне існування своїх нащадків за кордоном на роки, гіркі реалії.

ужгородець 2024-06-12 / 18:07:03
На Червеници та в Новому районі Ужгорода ведеться декілька десятків будівництв. Цілими днями гудить Червениця і Новий район, сотні грузовиків, кранів, ескаваторів, бульдозерів, навіть кран від від МЧС "Краян" справно трудиться на будівництві котеджів для одеських, харківських та хмельницьких комерсів. І що цікаво, що жодного разу на ці будівництва не приїжджали із ТЦК. І от недавно взнав від одного будівельника відповідь на це питання. Кожен забудовник виплачує данину ТЦП і СП за свої будівельні бригади. Тобто хвалені ТЦК ловлять закарпатців по селах, автобусах, електричках, але не бачать потенційних мобілізантів у себе під носом. Гроші не пахнуть (Веспасіан).

Сірйозний 2024-06-12 / 13:39:46
Тепер таку схему і переправку на грузовику готує каменца з Березного. Напрямок - країна Словакія ! Ура)

закарпатець 2024-06-12 / 11:53:56
Хтось вірить, що без погодження із прикордонниками таке могло статися???? Просто в Закарпатті почалися ухилянтські сінокоси. Хто як може, так заробляє.

Роман 2024-06-12 / 09:03:32
Ну от будь ласка схема працює! Без очікування в черзі, без перевірки багажу і документів!

Uhilyant 2024-06-12 / 08:53:13
Pislya toho yak poperedno ne povernuli 32 ludey yaki zaihaly na gaz66 teper bude bagato proryviv

Аолисрод 2024-06-12 / 06:05:25
Самі ви ухилянти

НОВИНИ: Кримінал

21:00
/ 1
У Мукачеві чоловік "вгамував" ножем одного з компанії, що вночі порушувала тишу біля його будинку
13:24
/ 2
Жителя Середнього, який на кар'єрі в Ужгороді "клацав" пістолетом, приставленим до голови жінки, оштрафували на 34 тис. грн
18:24
На Рахівщині виявили ще 3-х байкерів-іноземців - з Італії та Німеччини, що незаконно перетнули кордон з Румунії
13:41
У Мукачеві за викликом про "побиття жінки" у парку патрульні виявили в чоловіка з Бедевлі гранату
11:16
В Ужгороді виявили "безвісти зниклого" чоловіка, що через дах проник на приватну територію
11:09
/ 1
У Мукачеві "повторно" п'яний водій ВАЗа пропонував патрульним $100 хабаря
16:09
/ 1
Проросійському агітатору з Мукачівщини, що закликав до від'єднання Закарпаття, повідомили про підозру
11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
21:39
/ 1
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
18:57
/ 2
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
» Всі новини