В Боздоському парку Ужгорода обірвався трос мотузкового парку, травмувалося 16 дітей (ФОТО)

Діти впали з висоти 1,5 метра. Роботу атракціонів у парках обласного центру призупинено

В Боздоському парку Ужгорода обірвався трос мотузкового парку, травмувалося 16 дітей (ФОТО)

Сьогодні, 30 травня, до поліції надійшло повідомлення про травмування дітей у одному з парків Ужгорода. На місце події виїхали співробітники Головного управління поліції області та слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції.

За результатами проведення першочергових слідчих дій правоохоронцям вдалося встановити, що під час того, як група дітей проходила маршрут мотузковим парком, на локації обірвався трос. Внаслідок цього з висоти орієнтовно 1,5 м на землю впали діти.

Наразі відомо про 16 травмованих. За попереднім оглядом медиків неповнолітні потерпілі отримали тілесні ушкодження, що не несуть загрозу їх життю. 

На місці події тривають слідчі дії. У поліції визначаються з правовою кваліфікацією події, інформиує поліція Закарпаття.

В Боздоському парку Ужгорода функціонував мотузковий парк "Тарзан". Аналогічний атракціон діяв у парку підзамковий.

Реагуючи на подію, влада обласного центру Закарпаття призупинила роботу всіх атракцілнів у парках міста.

"Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва РОБОТУ АТРАКЦІОНІВ у Боздоському та Підзамковому парку в Ужгороді ПРИЗУПИНЕНО.

У зв’язку із травмуванням сьогодні дітей на мотузковому атракціоні створено робочу групу, яка має невідкладно провести перевірку дозвільної документації та актів обстеження технічного стану атракціонів, розміщених у парках "Боздоський" та "Підзамковий", - йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

В Боздоському парку Ужгорода обірвався трос мотузкового парку, травмувалося 16 дітей (ФОТО)

30 травня 2024р.

Теги: травма, парк, Тарзан, діти

Коментарі

Ганьба 07.07.2024 / 19:11:57


Це ****ь..дуже прикро за Ужгород, місто з багатою історією, а дуже занедбане, просто в гівні живуть люди, в повній розрусі. В парках взагалі про життя дітей не думають, то машина не справна, дитя на скорості влітає в паркан, то мотузковий парк обривається ...ви ж повинні елементарно оглядати , перевіряти аттракціони, срате управління


Хто...ПідПисав? 31.05.2024 / 12:32:47
Хто підписав?-..та ТОЙ КО -ГРОШІ УЗЯВ..-все ДУЖЕ ПРОСТО

Тамара 31.05.2024 / 09:08:15
16 дiтей, та що то дieтся,люди добрi, як таке мож було допустити, хто вiдповiдати будэ,нахер,вибачтэ мене такi атракцioни,це ж дiти нашi!!!Влада для чого, щоб квiточки садити?

Iмрэ 31.05.2024 / 08:58:32
Технiчний стан дуже запущений,атракцiони всi старi,хто пiдписав дозвiл,це питання!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:26
У Руській Мокрій на Тячівщині 16-річний мотоцикліст в'їхав у місток на узбіччі, його пасажир-одноліток загинув Фото новина
13:07
У Лінцях на Ужгородщині через пожежу в надвірній споруді загорівся будинок Фото новина
11:31
У Сюрте на Ужгородщині горів будинок Фото новина
15:30
У Середньому Водяному на Тячівщині вигорів дерев'яний поверх 2-поверхового будинку Фото новина
15:23
У Холмці на Ужгородщині, поки жінка поралася в городі, загорівся будинок Фото новина
11:24
У Бедевлі на Тячівщині горів лакофарбувальний цех підприємства Фото новина
11:21
/ 2
У понеділок у Великому Березному горіла Audi, а у Білій Церкві на Тячівщині – Volvo
16:27
За добу на Закарпатті гірські рятувальники тричі поспішали на допомогу Фото новина
13:58
У Драчині Свалявської громади п'яний водій Volkswagen-а врізався в Nissan на узбіччі, постраждали пасажири Фото новина
13:30
У Мукачеві до реанімації обласної дитячої лікарні з важкими опіками потрапила 5-річна дитина
13:13
На Драгобраті при спуску п'яний 20-річний житель Ясіні перекинув свій мотоцикл разом з 19-річним пасажиром Фото новина
13:05
У Велятині на Хустщині у Тисі виявили тіло людини
12:01
У Виноградові горіли дрова на приватному обійсті Фото новина
13:54
У Добрянському на Тячівщині 11-річний хлопчик на незареєстрованому скутері зіткнувся із зустрічною "Шкодою" і травмувався Фото новина
13:14
В Ужгороді на пожежі в квартирі на 3-му поверсі багатоповерхівки врятували 96-річного власника Фото новина
11:42
У Смологовиці Іршавської громади вночі горів ВАЗ
11:37
У Діловому в Тисі виявили тіло 56-річного потопельника з Рахова
17:19
У Керецьках на Хустщині під ранок горіла роздягальня футбольного стадіону
12:59
Через негоду в двох районах Закарпаття впали 6 дерев Фото новина
12:32
У Великій Копані на Берегівщині вночі врятували будинок, навіс до якого загорівся Фото новина
11:53
Біля Пилипця травмувався учасник гірського забігу "Карпатія Трейл" з Польщі Фото новина
17:35
У Батьові епідеміологи констатували спалах вірусного гепатиту А
15:09
/ 1
28-річну киянку, що травмувала в горах ногу, квадроциклом доправили до Пилипця Фото новина
14:53
У Солотвині вночі горіла база відпочинку Фото новина
11:19
/ 3
В Ужгороді через електропроводку згоріла "Таврія" Фото новина
» Всі новини