На Закарпатті судитимуть членів "наркотичного" ОЗУ, затриманих у лютому (ФОТО)

Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Про це інформує поліція Закарпатської області.

На Закарпатті судитимуть членів "наркотичного" ОЗУ, затриманих у лютому (ФОТО)

У лютому цього року на Закарпатті поліція припинила діяльність стійкого злочинного угруповання наркоторговців.

У ході досудового розслідування слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та оперативники Управління стратегічних розслідувань встановили, що організував незаконний бізнес 32-річний ужгородець. До торгівлі наркотиками зловмисник залучив ще трьох закарпатців, віком 27, 30 та 36 років.

Останні діяли відповідно до чітко розподілених ролей та завдань, виконання яких особисто контролював організатор наркобізнесу. 

За його вказівками спільники напрацьовували клієнтську базу, розфасовували товар та постачали наркотики у різні населені пункти регіону.

У ході контролю за вчиненням злочину поліцейські задокументували кілька фактів збуту членами угруповання психотропних речовин, а з’ясувавши дату та місце наступної поставки, затримали організатора під час перевезення ним чергової партії наркотовару.

У автомобілі «Mazda», на якому пересувався зловмисник, поліцейські виявили та вилучили близько 250 грамів метамфетаміну, вартість якого за цінами чорного ринку склала понад пів мільйона гривень.

Усім чотирьом фігурантам поліцейські інкримінували ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені організованою групою, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах.

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури слідчі поліції вже завершили досудове розслідування та сформували обвинувальні акти, які разом з матеріалами кримінального провадження скерували для судового розгляду.

За скоєне обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

23 травня 2024р.

Теги: психотроп, наркотик, наркоторговці, метамфетамін

Коментарі

ДУРемар 23.05.2024 / 14:26:31
СУДити-СКОРіш!-І СРОЧНО-в ШТРАФ-Бат..-Доста хоч 1-1,5 роки..-"В САПЕРну частину"-БЕЗ ЗБРОЇ-РИТИ Землю і Т.п.=А Шо..ГОДувати ЇХ"на ЗОНІ"в ТИЛу?-Їх впреред -з піснею-Хай ІСКУПають вину-хлопці

НОВИНИ: Кримінал

14:34
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
» Всі новини