Шахрай з Хустщини "кинув" дружину військового з Запоріжжя на купівлі авто (ФОТО)

За скоєне йому загрожує до 5 років увʼязнення

Шахрай з Хустщини "кинув" дружину військового з Запоріжжя на купівлі авто (ФОТО)

Нещодавно до поліції звернулися мешканки Запорізької області та повідомили, що вони стали жертвами шахрая. Жінки розповіли, що намагалися придбати авто для військових, сплатили гроші, однак обіцяне так і не отримали.

У рамках розпочатого розслідування співробітники Хустського райуправління поліції спільно з фахівцями кіберполіції з’ясували, що мати та дружина військовослужбовця через знайомих підшукували автомобіль для захисника. Через деякий час до жінок із пропозицією звернувся 66-річний житель Закарпатської області. Він запропонував за 6 000 євро привезти автомобіль із-за кордону.

Мешканки Запоріжжя погодились на умови закарпатця та після обговорення купівлі транспортного засобу зловмисник повідомив, що для придбання авто необхідно внести 90% передплати, а інші 10% — оплата готівкою після переоформлення усіх документів.

Жінки перерахували на банківську картку «продавця» понад 220 тисяч гривень. Після цього чоловік запевнив, що протягом місяця автомобіль завезуть в Україну. Однак, транспортний засіб так і не привезли, а гроші потерпілим фігурант не повернув та перестав виходити на звʼязок. 

Співробітники поліції встановили особу фігуранта – 66-річний житель села Крайниково. Слідчі, за процесуального керівництва прокуратури, зібрали достатньо доказів та в результаті повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство, вчинене в умовах воєнного стану, що завдало значної шкоди потерпілому. За скоєне закарпатцю загрожує до 5 років позбавлення волі.

Слідство у справі триває, інформує поліція Закарпатської області.

22 травня 2024р.

Теги: шахрай, шахрайство, Запоріжжя, військовий

Коментарі

хюстон 2 22.05.2024 / 22:30:15
олексо,олексо, Ти без проблем не можеш жити. Верни людям гроші , та не ганьби фАмілію

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 2
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини