Британець пішки прийшов з Будапешта, щоби потрапити в ЗСУ (ФОТО)

8 днів, 6 годин, 36 хвилин і 14 секунд знадобилося англійцю Маркусу Сміту аби пішки здолати шлях від Будапешта до Ужгорода. Навіщо? Щоб стати в стрій Збройних Сил України.

Британець пішки прийшов з Будапешта, щоби потрапити в ЗСУ (ФОТО)

«Я з Манчестера, - каже Маркус. -  Останні кілька років війна у вашій країні висвітлюється по всьому світу на телебаченні. Вважаю, що ви заслуговуєте на велику повагу і честь, адже ви боретесь за мирне життя своєї країни. Я приїхав сюди, щоби спробувати допомогти вам у цій війні. На жаль, путін не хоче миру і я відчуваю, що він не захоче зупинитися на Україні. Він захоче більше і більше, і це може призвести до Третьої світової війни, в якій він буде як Гітлер. Він продовжить ходити з країни до країни, кажучи: «Я хочу це і це! І це мої правила!» Тому я тут, щоб боротися за українців і, сподіваюся, запобігти світової війни».

У розмові Маркус згадує Другу Світову, в якій його рідна Велика Британія вистояла і зберегла свободу завдяки допомозі інших країн. «Але якби не ті хлопці, які пішли вперед, ми б програли ту війну. Якщо ми зараз не допоможемо вашій армії, то можемо опинитися в глобальному конфлікті і це буде дуже погано для всіх. Висловлюю повагу всім, хто зараз в армії, і сподіваюся, що чоловіки, які ще вагаються, чи брати зброю в руки, переосмислять свою позицію. Ми тут щоб запобігти втратам життів в майбутньому.

Glory to Ukraine! Героям слава!

Героям слава! Glory to the people of Ukraine!»

Британець пішки прийшов з Будапешта, щоби потрапити в ЗСУ (ФОТО)

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

21 травня 2024р.

Теги: британець, війна, Сміт

Коментарі

Андрій 22.05.2024 / 21:30:31
Повага і хвала! Вітаємо в Україні!

закарпатець 22.05.2024 / 15:24:13
Британець хоче захищати Україну і українців. А українці пиз..... у Британію, щоби там сховатится, покидаючи своїх дружин, дітей і батьків. Про вітчизну мову не веду, бо немає у такого бид.... батьківщини.

Дід панас 22.05.2024 / 13:33:55
Дітвак надивився фільмів про війну та вирішив пограти у солдатиків, не сподобається то поїде додому. Але ніхто вже не буде про то писати бо британець воює з власної волі а не під кутом покарання.

закарпатець 22.05.2024 / 12:31:37
Беріть приклад ухилянти еб.....і. А то ховаєтеся під юбками у дружин.

Тромб 22.05.2024 / 10:08:48
Може не було коштів на білет.

Еган-Злому 22.05.2024 / 10:00:54
Кеби транспортом,то нико би й не написав.А так- ось написали

злий 22.05.2024 / 02:36:06
Те саме питання: а чого не транспортом?

Еге ни 21.05.2024 / 23:52:16
Пак чого ни поїздом?

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини