На Закарпатті головний лісничий та інженер лісгоспу допустили незаконних рубок на 10,5 млн грн

Фігурантам кримінального провадження повідомили про підозру

На Закарпатті головний лісничий та інженер лісгоспу допустили незаконних рубок на 10,5 млн грн

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури двом працівникам лісоохорони одного з лісових дослідних господарств в області повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, неправомірні дії підозрюваних призвели до проведення протягом першої половини 2022 року незаконних рубок на території лісництва. Це спричинило державним інтересам збитки у розмірі 10,5 млн грн.

Один із фігурантів – провідний інженер лісгоспу – неналежно здійснив огляд лісових насаджень і, відповідно, допустив порушення під час відведення лісосік в рубку. Подані службовцем матеріали відводу, що містили порушення, без ретельної перевірки підписав головний лісничий держпідприємства.

Усе це стало передумовою для видачі лісорубного квитка та призначення не того виду рубок, який можливий на вказаній території з огляду на наявні там насадження.

Наразі досудове розслідування триває, його здійснює Шостий слідчий відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ.

Встановлюється також участь інших службових осіб, які причетні до вказаного злочину.

07 травня 2024р.

Теги: рубка, провадження, підозра, лісгосп

Коментарі

Форгачі 07.05.2024 / 17:37:32
Ділитися треба

НОВИНИ: Кримінал

18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 13
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
» Всі новини