Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху

Кількість алкоголю в крові тоді перевищувала норму в 9 (!) разів, повідомляє у своєму телеграм-каналі блогер Віталій Глагола.

Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху

Керманич Audi Q5, який спричинив смертельну ДТП на Слов'янській набережній в обласному центрі Закарпаття, у жовтні 2022 року був позбавлений. 

Тоді він попався патрульним за кермом цього ж авто із перевищенням норми алкоголю в кровів 9 (!) разів

У постанові суду йдеться про те, що він "23.10.2022, о 03 год. 04 хв., в м. Ужгороді по вул. Собранецькій, 152 керував транспортним засобом «AUDI Q5», в стані алкогольного сп`яніння, був зупинений за рух по зустрічній смузі руху».

Після зупинки він продув у драгер, який зафіксував результат «із кінцевим показником 1,70 проміле алкоголю в крові. Вчинив адміністративне правопорушення, передбачене за ч.1 ст.130КУпАП керування транспортним засобом у стані алкогольного сп`яніння»

Суд першої інстанції позбавив чоловіка права керування автомобілем. Але він спробував уникнути покарання і подав апеляцію. Але апеляційний суд відхилив заяву водія і його захисників. Тож на момент ДТП 28-річний чоловік був позбавлений права керування авто.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора з'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді.

Як видно з сюжету, компанія ганяє вулицями нічного міста, а на вулиці Загорській швидкість сягає навіть 130 км/год. В салоні звучать "понти", ненормативна лексика і російський реп.

Згодом опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації.

Усі троє хлопців, що вижили в смертельній ДТП, перебувають у важкому стані в реанімації

У 28-річного водія - розрив селезінки. Її видалили. Крім того, в нього перелом хребта, ребер, гемоторакс.

У 16-річного юнака - розрив селезінки. Вона видалена.

У ще одного пасажира, 20-річного хлопця, закрита черепно-мозкова травма, перелом хребта, відкритий перелом правого передпліччя, забій грудної клітини.

10 квітня 2024р.

Теги: ДТП, смерть, алкоголь, водій

Коментарі

Читач 11.04.2024 / 11:04:52
При такому перевищенні алкоголю в крові треба водійських прав лишати відразу довічно і садити у в"язницю на 2-3 роки як потенційного вбивцю. Цей вбивця і скоїв вбивствобо покарання було ніяке!

Земляк 11.04.2024 / 09:40:19
День у реанiмацii коштуе 720 evro. Як пишуть у данiй ситуацii шкода тiльки дерева,що iх зупинило!

Герою Слава 11.04.2024 / 00:17:14
На фронт недоумка - най там понтує.

Ймовірно 10.04.2024 / 14:55:16
Усіх пяних заставити оплатити реанімацію хто попав у дтп. Продасть і хату. І пенсію по інвалідності не давати

Правда 10.04.2024 / 13:54:30
Тоді все вірно смерть оправдана він її шукав, одне шкода батьків

NRG 10.04.2024 / 13:34:51
Якби того одного не по судам тягали, а на місці прибили, інші четверо були б живі і здорові. Можливо і більш розумніші, бо з ким поведешся, того й наберешся. Такий у 16 років дивиться на такого собі 28 річного, якому море по коліна, і сам думає, що бога за ноги вхопив. Аж не то і не так. Тепер інвалід на все життя. От кому він тепер потрібен?! Батьки не вічні. А каліка і є каліка.

НОВИНИ: Кримінал

16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
» Всі новини