На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області (ФОТО)

У грудні минулого року закарпатські поліцейські припинили діяльність організованої злочинної групи, члени якої займалися торгівлею метамфетаміном у області. Тоді оперативники та слідчі поліції, спільно з прикордонниками Чопського загону та працівниками СБУ, встановили, що фігурантами схеми є троє закарпатців, серед яких була одна жінка.

На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області (ФОТО)

Організатором наркоугруповання був 35-річний мешканець Ужгородського району. Співорганізаторкою – 42-річна ужгородка, яка займалася постачанням наркотовару, який ввозила на територію України із-за кордону. В подальшому інші спільники збували метамфетамін серед жителів області. 

За оперативною інформацією така діяльність щомісяця приносила ділкам близько півмільйона гривень прибутку.

У результаті проведення оперативних заходів поліцейським вдалося затримати зловмисницю «на гарячому», в одному з пунктів пропуску. Тоді жінка, будучи пасажиркою рейсового автобусу, намагалася перевезти через кордон майже 40 грамів метамфетаміну. 

Того ж дня, одразу після проведення обшуків, було затримано й інших підозрюваних.

Організатору наркобізнесу та його співорганізаторці слідчі інкримінують ч. 3 ст. 305 та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто контрабанда і збут наркотиків. Їх спільнику – ч. 3 ст. 307 ККУ.

Майно зловмисників, вартістю на суму майже 1 млн 260 тисяч гривень, за клопотанням поліції арештували з метою забезпечення конфіскації.

Наразі, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, слідчі звершили досудове розслідування. Обвинувальний акт разом з матеріалами кримінального провадження скеровано для судового розгляду. 

Обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, інформує поліція Закарпатської області.

Як доповнили в Закарпатській обласній прокуратурі, обвинувачену викрили у грудні минулого року на КПП «Тиса». Прямуючи на рейсовому автобусі в Україну, жінка мала при собі чотири зіп-пакети із метамфетаміном, які намагалась контрабандою ввезти в Україну.

Збували «товар» як при особистих зустрічах із «клієнтами» в Ужгороді, так і надсилали поштою в інші області, ховаючи згортки серед одягу.

Правоохоронці задокументували кілька фактів розповсюдження ділками заборонених речовин, а під час обшуків у їх помешканнях знайшли розфасовані згортки з метамфетаміном, амфетаміном і канабісом.

Встановлено, що до організації злочину причетний ще один мешканець Ужгородщини. Раніше він неодноразово вчиняв злочини та був засуджений за хуліганство, підроблення документів, а також адмінправопорушення. Востаннє – Ужгородським міськрайонним судом восени цього року до 5 років позбавлення волі. Відтоді переховується від правоохоронних органів. Наразі його оголосили в міжнародний розшук.

08 квітня 2024р.

Теги: наркотик, метамфетамін

Коментарі

Великий ніс. 08.04.2024 / 15:03:29
Амфік,ням-ням!

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 7
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
» Всі новини