У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді

Мукачівська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом, аби повернути у власність держави землі лісового фонду, розташовані на території Полянської громади. Про це інформує Закарпатська обласна прокуратура.

У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді

Прокурори встановили, що за наслідками інвентаризації ділянку площею 91,9 га безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення. Відповідну реєстрацію здійснено у Державному земельному кадастрі.

У подальшому ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області затвердило технічну документацію із землеустрою та передало державні землі у комунальну власність Полянської сільської ради. Це стало передумовою для можливого протиправного відчуження ділянок лісфонду громадянам у майбутньому.

Щоб упередити це та зберегти лісовий фонд окружна прокуратура подала позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області. Для порівняння, площа згаданої ділянки – це більше половини площі одного із курортних сіл громади – с. Солочин.

Варто зазначити, що Полянська ТГ – одна із найбільш туристично привабливих в області. За даними Закарпатської ОВА, саме там протягом минулого року вдалося одержати найбільше коштів від туристичного збору – 5 млн грн. Тому збереження лісового фонду на цій території є важливим і для підтримання туристичної привабливості регіону.

Наразі суд відкрив провадження у справі, триває розгляд.

 

28 березня 2024р.

Теги: земля, Поляна

НОВИНИ: Кримінал

12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 5
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 19
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
» Всі новини