Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн

Згідно з розпорядженням Кабміну від 8 березня 2024 року № 211-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2024 році» відбувся перерозподіл субвенції між 299 громадами на загальну суму 122,5 млн грн. При цьому Уряд додатково вилучив у громад 5,7 млн грн для збільшення резерву коштів. Про те, як це вплинуло на бюджети територіальних громад Закарпатської області, розповіла Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань Асоціації міст України в Закарпатській області.

Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн

Внаслідок перерозподілу освітньої субвенції в загальному, з урахуванням її зменшення для окремих громад та збільшення для інших, місцеві бюджети області втратили 2,4 млн грн.

Зменшили обсяг субвенції для 23 територіальних громад на суму 7,5 млн грн. Найбільше зменшення в перерозподілі субвенції визначено для Мукачівської (965,7 тис. грн), Буштинської (724,3 тис. грн), Тересвянської (676 тис. грн) та Свалявської (579,5 тис. грн) територіальних громад.

Для 16 територіальних громад області обсяг освітньої субвенції збільшили в загальному на 5,1 млн грн. Найбільше зріс обсяг субвенції для Хустської (1,4 млн грн), Дубівської (772,5 тис. грн), Нересницької (482,9 тис. грн) та Довжанської (482,9 тис. грн) територіальних громад.

Як зазначено в листі Міносвіти №1/4589-24 від 15.03.2024, перерозподіл здійснено з метою виправлення технічних неточностей, допущених при розподілі освітньої субвенції на 2024 рік.

Закарпатське РВ АМУ

22 березня 2024р.

Теги: субвенція, бюджет

Коментарі

У березному 24.03.2024 / 07:04:39
Вчителiв скоротять! Кирлик каже нема грошей! Я сам буду вчити дiтей!

НОВИНИ: Соціо

09:25
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 2
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 4
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 24
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
» Всі новини