Лікар з Іршави вчиняв зі своїми пацієнтами дії сексуального характеру, поки вони були під дією медпрепаратів (ФОТО)

У районній лікарні закарпатського міста Іршава лікар-ендоскопіст Ковач Юрій Степанович під час надання медичних послуг давав своїм пацієнтам седативні препарати, які пригнічували їхню свідомість, після чого вчиняв з ними дії сексуального характеру. Свої дії він фіксував на камеру телефона. Про це повідомили адвокат Закарпатського центру правової допомоги з Хуста Роман Келемен, телеграм-канал "Закарпаття 24" і блогер Віталій Глагола.

Лікар з Іршави вчиняв зі своїми пацієнтами дії сексуального характеру, поки вони були під дією медпрепаратів (ФОТО)

Зроблені ним фото сексуального характеру з пацієнтами медик ставив на заставку дзвінка в телефоні за номером конкретного потерпілого.

Ще на початку лютого Юрія Ковача викрив під час таких дій з пацієнтом колега. Після чого зловмисника негайно звільнили з медзакладу. А після звернення потерпілого до поліції було відкрито кримінальне провадження. У лікаря вилучили докази – 270 фото та відео.

У коментарі ZAXID.NET керівництво лікарні розповіло, що весь персонал був шокований, коли дізнався про наругу над пацієнтами.

"Цей медик все життя пропрацював в нашому медзакладі, 30 років. Він є лікарем-ендоскопістом. Під наркозом, знеболювальним перевіряє ендоскопом шлунок пацієнтам. Він ніколи не виявляв такі схильності, був тихим і спокійним", – сказав журналістам директор Іршавської районної лікарні Сергій Караслай.

У прес-службі поліції Закарпаття повідомили, що до них звернулися самі потерпілі. Зараз у справі 10 потерпілих, і всі – чоловіки.

Медику наразі повідомлено про підозру за ч.1 ( Вчинення будь-яких насильницьких дій сексуального характеру, не пов’язаних із проникненням в тіло іншої особи, без добровільної згоди потерпілої особи (сексуальне насильство)) та ч.2 (Сексуальне насильство, вчинене повторно...) ст. 153 Кримінального кодексу України. Суд вже обрав йому запобіжний захід – нічний домашній арешт.

Матеріали по цьому кримінальному провадженню готують для передачі до суду. Санкція статті передбачає позбавлення волі до семи років.

08 березня 2024р.

Теги: секс, лікар, Ковач, наруга, Іршава

Коментарі

Слава Україні 08.03.2024 / 20:23:21
Наш Джон Гейсі, правда схожий ?

ЗеК 08.03.2024 / 14:16:01
Буде воно на зоні і при місці, і при справі. Весело йому буде сидіти, не скучно.

Еган 08.03.2024 / 11:36:41
Хряк мерзький

Українка 08.03.2024 / 11:20:15
Що ви коментатори «обговорюєте», ганебну , неприпустиму поведінку « лікаря» чи кого на фронт відправити?????
Ви взагалі фільтруєте свої думки???!!!
Кому на фронті такий гавнюк потрібен??
Там величезна необхідність у здорових адекватних вояках, а не у чмошниках…

петя 08.03.2024 / 09:40:37
а келемен нехоче на фронт у него дити писля 18ти военкому б обратити взгляд на цього брехливого типа вин колось поливав брудом военкомив

Dima 08.03.2024 / 09:27:16
А глагола чому ни служить що яєць ни має най разом из сим ковачом іде інформатор херів

Сабодан+Анастасія 08.03.2024 / 03:26:31
Ужгородське СІЗО зачекалося...серебро в дорогу - царское.

Слава Герою 08.03.2024 / 01:17:39
На фронт!

НОВИНИ: Кримінал

13:58
/ 3
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
» Всі новини