Мер Ужгорода Ратушняк заявив, що прокуратура вимагає від нього 500 тисяч доларів хабара :)

Міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк заявив, що заступник прокурора обласного центру Андрій Малинич вимагає від нього хабара у розмірі 500 тисяч доларів за «припинення цькування міської ради». Про це сьогодні, 13 червня, повідомив речник міського голови Олег Подебрій.

Мер Ужгорода Ратушняк заявив, що прокуратура вимагає від нього 500 тисяч доларів хабара :)

Сергій Ратушняк заявив, що "злочинній парочці Олександру Стратюку (прокурор міста) та Андрію Малиничу (заступник прокурора) не вдасться заробити на Ратушнякові".

Міський голова стверджує, що прокуратура намагається блокувати роботу міської ради, закидаючи її листами – погрозами, протестами та „вкрай важливими” дорученнями.

За словами Ратушняка, він шантажу не потерпить, тому звернувся з заявою до Генерального прокурора України з вимогою «терміново розслідувати діяльність заступника прокурора та його шефа».

ЗІК
13 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

???? 15.06.2008 / 20:32:00
А что ему остается? Если не выдаст акты на землю всем кто ему заплатил от 10 до 20 т.доларов за участок, и продажным депутатам которые голосовали чтоб получить и себе. То ему прийдется вернуть людям пару миллионов доларов которые он уже вывез за границу, а самое опасное для него то что как только депутаты останутся ни с чем, то сразу выйдут из под контроля! А тогда уже точно ТУРМА!

Доктор 15.06.2008 / 20:06:00
Він не хворий.Це наглий злодюга і прравильно діє прокурор,якщоб усі так працювали такі б як лисий сиділиби навічно .Но ,я ,впенений,що він не на тих нарвався ,Першими будуть сидіти Антал,химинець і мартин З конфіскацією усього майна,в тому числі і за кордоном.

orange 13.06.2008 / 23:22:00
А чого, коли в нього вимагають 500 тисяч, він кричить, а коли йому давали за дерибан землі - мовчав?:)

Антал 13.06.2008 / 17:38:00
Вже тошнить від Лисого

Анонім 13.06.2008 / 17:36:00
Рата зібрався в Іспанію( вже зробив 3 паспорта з шенгеном), все майно записане на Марину, Сімону,тестя, Дроботенка виставили на продаж (Афіша закарпаття). А тут якісь прокурори, посміли не дати САМОМУ РАТІ,зробити останній дерибан.

Броніпоїзд 13.06.2008 / 17:17:00
мм да, гра продовжується :D

Анонім 13.06.2008 / 17:17:00
Сергій Миколайович мабуть сильно розлютився що прокуратурою сьогодні припинено видачу актів на роздеребанену землю.

ужгородець 13.06.2008 / 17:12:00
Хворий цей Ратушняк !!!

НОВИНИ: Соціо

16:01
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
15:57
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 2
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
09:42
У Лазещині на Рахівщині прощатимуться з військовим Олександром Головко Фото новина
14:34
/ 9
Депутата райради Закарпаття викрили на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
13:25
/ 2
В Ужгороді в останню дорогу проведуть полеглого воїна Івана Черничка Фото новина
11:18
У Нижньому Болотному на Хустщині в останню дорогу провели захисника Віктора Шпиньовича Фото новина
10:05
На Мукачівщині медики рятували дітей від панічної атаки після озброєного нападу на їхню матір Фото новина
09:09
В Ужгороді вже цього тижня пройде Сакура Фест 2026 Фото новина
17:24
/ 3
В Ужгороді на 77-му році життя помер Почесний громадянин міста Василь Русин Фото новина
» Всі новини