Через реконструкцію в МП "Ужгород-автомобільний" з 4 по 27 березня легковики тимчасово перенаправлятимуть на вантажний напрямок

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Через реконструкцію в МП "Ужгород-автомобільний" з 4 по 27 березня легковики тимчасово перенаправлятимуть на вантажний напрямок

Як йдеться у повідомленні, з метою модернізації пунктів пропуску, на пасажирському напрямку митного посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні України зі Словаччиною, з 4 по 27 березня п.р. встановлюватимуть сучасні модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди.

У зв’язку з проведенням реконструкції тимчасово буде перенаправлено рух легкових транспортних засобів на вантажний напрямок, де здійснюватиметься їх пропуск та митно-прикордонний контроль.

Зі свого боку представники Нацполіції спрямовуватимуть легкові авто на вантажний напрямок на виїзд з України. Також громадянам допоможуть зорієнтуватися встановлені додаткові знаки на під’їзді до КПП «Ужгород - Вишнє-Нємецьке». Щодо в’їзду в Україну з боку Словаччини, то на відповідну смугу руху направлятимуть транспортні засоби співробітники прикордонної служби.

З огляду на проведення ремонтно-монтажних робіт та зміну пропуску пасажирського напрямку на вантажний, Закарпатська митниця звертає увагу громадян на можливі незручності та збільшення часу при проходженні митно-прикордонних формальностей.

Після монтажних робіт пасажирський напрямок працюватиме у штатному режимі.

Держмитслужба залучає партнерів до модернізації митно-прикордонної інфраструктури та успішно реалізовує Проєкт USAID «Економічна підтримка України» зі встановлення модульних будівель у пунктах пропуску. Зокрема, на двох митних постах – «Ужгород-автомобільний» і «Астей», що у зоні діяльності Закарпатської митниці, здійснюється монтаж старих будиночків на сучасні модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди.

Загалом, завдяки домовленостям, досягнутим Державною митною службою з представниками проєкту USAID та посольства Сполучених Штатів в Україні, у 2024 році на ключових митних постах Закарпатської митниці заплановано проведення робіт з оновлення інфраструктури та покращення умов для здійснення митно-прикордонного контролю: встановлення нових мобільних вагових комплексів, оновлення дорожнього покриття, встановлення сучасних освітлювальних приладів, встановлення сучасних модульних конструкцій для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарних модульних споруд.

01 березня 2024р.

Теги: реконструкція, митниця, кордон, Словаччина

НОВИНИ: Соціо

18:31
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 1
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 10
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
» Всі новини