На Тячівщині начальниця відділу освіти сільради отримала 2 роки тюрми за виписування премій

За півроку Наталія Негря виписала премій у своєму відділі на 406 тис. грн, з яких 104 тис. грн – собі

Углянська сільська рада
Углянська сільська рада

Тячівський районний суд визнав винною начальницю відділу освіти, культури, сім`ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Наталію Негрю у привласненні грошей з бюджету сільради на преміювання себе і своїх працівників. Чиновниці присудили 2 роки позбавлення волі.

Як йдеться у вироку суду, який винесли 22 січня, у період з 1 березня по 30 вересня 2021 року Наталія Негря виписала премій у своєму відділі на 406 441 грн, у тому числі собі – 104 487 грн. Чиновниця виплачувала премії всупереч законодавству і не погоджувала це з сільським головою. В суді голова Углянської сільської ради Іван Немеш розповів, що протягом 2021 року Наталія Негря не зверталася до нього з цим питанням і він не погоджував жодне преміювання працівників відділу освіти. Як наслідок, у кінці року виявилося, що у відділі не вистачає коштів.

Наталія Негря свою вину не визнала і сказала, що як начальник відділу мала право преміювати себе та працівників і робила це в межах фонду оплати праці, погоджуючи суму з фінансовим відділом сільради. Працівники останнього у суді зазначили, що в їх повноваження не входить перевірка наказів начальника відділу освіти щодо законності нарахуванням премій працівникам.

Розглянувши всі матеріали справи, суддя Віталій Ніточко призначив Наталії Негрі 2 роки позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки. Також обвинувачена має сплатити 12,4 тис. грн судових витрат за проведення експертиз.

На вирок суду може бути подана апеляція.

31 січня 2024р.

Теги: премія, Угля, Негря, тюрма

Коментарі

Любов Абюл 01.02.2024 / 11:59:22
У мене в Дубриничах такой робить молодоє дарованіє з Березного. Попросив мене Лаба пристроїти дітвака оби мав гроші на кусник хліба а вно краде і краде. Розуміву чого березняни його не вибрали бірувом.
Шановні березняни заберіть го назад.

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 1
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 5
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини