Директор фірми з міжнародних перевезень з Тячівщини переправляв "ухилянтів" "водіями" за кордон (ФОТО)

Оперативники та слідчі Тячівського районного відділу поліції, у співпраці з працівниками СБУ, припинили діяльність стійкого каналу переправи військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України. Про це повідомляє пресслужба поліції Закарпатської області.

Директор фірми з міжнародних перевезень з Тячівщини переправляв "ухилянтів" "водіями" за кордон (ФОТО)

У ході оперативних заходів правоохоронці з’ясували, що організатором схеми є 36-річний житель села Топчино Тячівського району. Фігурант, будучи керівником фірми, яка надає послуги з міжнародних перевезень, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну налагодив незаконний бізнес: зловмисник підшукував чоловіків, які бажають уникнути мобілізації, та пропонував їм покинути межі країни. Охочих фігурант працевлаштовував водіями на своє підприємство. 

Надалі, маючи доступ до електронного кабінету перевізника Єдиного комплексу інформаційних систем, підприємець вносив дані своїх співробітників у систему «Шлях», що дозволяло їм безперешкодно перетнути кордон в офіційних пунктах пропуску.

За оперативною інформацією, такими послугами бізнесмена скористалися близько 30 чоловіків.

Правоохоронці провели обшуки за місцем роботи та проживання підозрюваного. Вилучено готівку в різній валюті на загальну суму орієнтовно 500 тисяч у гривневому еквіваленті, печатки та документи, які скерують експертам на дослідження. 

36-річному закарпатцю слідчі поліції, за процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури, повідомили про підозру за ч. 1, 2 ст. 332 Кримінального кодексу України. Найближчим часом йому буде обрано запобіжний захід. 

За скоєне зловмиснику загрожує до семи років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. У справі триває слідство.

 

15 січня 2024р.

Теги: мобілізація, ухилянт, водій, військовозобов’язаний, підозра

Коментарі

Слідчий 16.01.2024 / 07:57:50
Йой кулько гроші, исю дуже трудну справу треба срочно забирати на слідче управління.

Валера 16.01.2024 / 04:59:39
Румуни не люди?Діброва не Тячево?

НОВИНИ: Кримінал

14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 1
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 19
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
» Всі новини