Стали відомі прізвище та додаткові обставини родинної трагедії військового з Закарпаття на Сумщині (ФОТО)

Зустріч через тисячу кілометрів стала останньою для родини з Закарпаття. Унаслідок трагічного інциденту в Глухові загинув захисник України Дмитро Довганич разом із сином.

Стали відомі прізвище та додаткові обставини родинної трагедії військового з Закарпаття на Сумщині (ФОТО)

Як повідомила у соцмережі закарпатка Олеся Чепелюк, військовий Дмитро Довганич родом із села Ізи. Він служив у ЗСУ на Сумщині. Його син Володимир навчався у Хустському багатопрофільному ліцеї імені І. Магули, пише Глухів.сіті.

«Сталась страшна трагедія – загинув наш однокласник, який служив в ЗСУ на Сумщині. Донечка в реанімації, дружина у важкому психологічному стані. Молимось, щоби дівчинка вижила. Мамі – дай Боже сил перенести це страшне горе», – сповістила Олеся Чепелюк.

Знайомі родини кажуть, що Дмитро був добрим, веселим і завжди готовим прийти на допомогу. Люди не можуть повірити, що таке могло статися з сім’єю.

«Сьогоднішній день став найстрашнішим для нас з сином. Мій син втратив найкращого друга. Вічна пам’ять тобі, Вовчику, та твоєму татові… Щирі співчуття!» – пишуть у соцмережах.

А також просять підтримати родину:

Довганич Любов

ПриватБанк

5168 7520 0499 7667

МоноБанк

4441 1111 5305 0194

Нагадаємо: трагедія сталася 23 грудня орієнтовно о восьмій вечора. Сповіщення про це правоохоронці Відділу поліції №1 (м. Глухів) отримали від медиків. На місце негайно прибула слідчо-оперативна група.

Чадним газом отруїлася родина, яка винаймала квартиру. 38-річний батько та 12-річний син загинули на місці. До лікарні доставили 45-річну матір та 5-річну доньку. За життя дівчинки борються медики.

Причини нещасного випадку встановлюють. Слідчі проводять досудове розслідування в межах відкритого кримінального провадження за ч.2 ст. 270 «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки».

 

25 грудня 2023р.

Теги: трагедія, Глухів, Сумщина, Довганич

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 6
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
13:40
На Хустщині під час пожежі врятували 65-річну жінку Фото новина
12:30
У Синевирській Поляні медики прийняли пологи у салоні швидкої Фото новина
16:31
На Хустщині через негоду медикам довелося приймати пологи на виклику Фото новина
16:16
52-річний чоловік загинув у пожежі в Мукачеві Фото новина
14:55
На Берегівщині жінка врятувала автомобіль із палаючого гаража
10:13
В Ужгороді помер лебідь, врятований напередодні з криги на річці Уж Фото новина
20:04
/ 9
Прикордонники розповіли подробиці втечі водія рейсового автобуса на КПП «Ужгород»
19:00
/ 4
Водій рейсового автобуса Кошиці–Свалява втік від прикордонників на КПП «Ужгород»
» Всі новини