На Хмельниччині поховали уродженця Широкого на Закарпатті Василя Калинича (ФОТО)

Море квітів, гімн України, синьо-жовтий стяг на труні… У суботу, 9 грудня, в Ярмолинецькій громаді на Хмельниччині провели на вічний спочинок полеглого Героя Василя Калинича.

На Хмельниччині поховали уродженця Широкого на Закарпатті Василя Калинича (ФОТО)

Василь Калинич був бійцем 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR. Воїну назавжди залишиться 31 рік.

Уродженець Закарпаття, з села Широкого, Василь був сьомою дитиною у багатодітній родині, де зростали четверо хлопців і четверо дівчат. Тут минули його дитячі роки, тут пішов у школу.

У 2000-х роках родина оселилася у Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Школу Василь закінчував у селі Соколівці. З юнацьких років почав працювати – в Ярмолинцях, у м. Хмельницькому. Згодом зустрів дівчину Олену, яка стала йому найближчою та найдорожчою людиною. Але у 2023 році в їхнє життя пришла біда - важка недуга забрала життя молодої жінки.

Влітку 2023 року Василь отримав повістку з військкомату і був мобілізований до лав Збройних сил України. Пройшов навчання на Львівщині.

Служив у складі 214-го окремого батальйону OPFOR, який був заснований за ініціативою американських інструкторів. До цього елітного підрозділу, який в мирний час призначений представляти супротивника у сценаріях військових навчань, залучаються найбільш підготовлені, найбільш боєздатні кадри військовослужбовців. Але з початком війни батальйон формувався в ході бойових дій, у його складі були і вчителі, і економісти, і продавці, і будівельники.

4 грудня 2023 року Василь Калинич загинув поблизу села Дружба Донецької області..

Місцем останнього спочинку воїна стало кладовище у селі Соколівці.

10 грудня 2023р.

Теги: війна, загибель, Калинич, Широке, Герой

Коментарі

Закарпаття 11.12.2023 / 00:08:25
Спасибі нашому земляку, українському ГЕРОЮ за все....

ужг------ 10.12.2023 / 17:04:13
ДУЖЕ ШКОДА...Молода людина!Спи Спокійно Герою! ВІЧНА СЛАВА ЙОМУ і ВІЧНА ШАНА його Сімьї і Рідним!*Слава Герою! Слава ЗСУ!

НОВИНИ: Соціо

19:18
/ 3
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 1
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 11
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 8
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 1
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 7
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
02:12
/ 1
Школярі Мукачева передали військовим 4 системи Starlink Фото новина
20:59
/ 42
В Ужгороді представили книжку про "апостола Закарпаття", ченця-василіянина Павла Мадяра Фото новина
17:58
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Івана Магули з Дубового Фото новина
16:05
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Бодячуком Фото новина
11:14
У середу ПП "Косино", що на кордоні з угорщиною, кілька годин не працюватиме
00:55
/ 7
Екоспільноти закликають закарпатців підписати петицію з вимогою до Президента ветувати "рейдерський" закон №12089 "про добросовісного набувача земель"
» Всі новини