Під час аукціону ціна на старий будинок відпочинку в рекреаційній зоні Виноградова зросла приблизно у 131 раз

За лот змагалося 36 учасників

Під час аукціону ціна на старий будинок відпочинку в рекреаційній зоні Виноградова зросла приблизно у 131 раз

29 листопада відбувся аукціон із продажу будинку відпочинку загальною площею 141,2 кв. м за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, м. Виноградів, урочище Виннички, 26. За актив змагалося 36 інвесторів, в результаті чого ціна лоту зросла у 131 раз – з 6487 грн до 850 001 грн, таку суму за актив запропонував переможець торгів Олег Дмитренко.

Про це стало відомо з даних на сайті Prozorro.Продажі.

Об’єкт приватизації – будинок відпочинку 1980 року побудови загальною площею 141,2 кв. м, зокрема приміщення цокольного поверху площею 62,2 кв. м та приміщення першого поверху площею 69,0 кв. м.

Характеристика конструктиву будівлі:

  • фундамент – бутобетонний;

  • стіни – цегляні;

  • перекриття – залізобетонне, дерев’яне;

  • покрівля – шиферна;

  • підлога – паркет.

Короткий аналіз. Маєток площею141 кв. м, у рекреаційній зоні колишнього «королівського» містечка Виноградів. Поруч Хуст, Іршава, 93 км дорогами до Ужгорода.

Окремий позитивний аспект – сусідство Виноградова з трьома європейськими державами: Угорщина – 20 км, Румунія – 20 км, Словаччина – 110 км.

Згідно з даними YouControl, Олег Дмитренко має відкритий ФОП, де основним видом діяльності зазначається роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах.

Під час аукціону ціна на старий будинок відпочинку в рекреаційній зоні Виноградова зросла приблизно у 131 раз

29 листопада 2023р.

Теги: лот, Виннички, Виноградів

Коментарі

ОДА 01.12.2023 / 06:36:32
Будинок у місті за ціною сільського за 22 тис.дол.
З якою метою виклав фонд держмайна за 150 доларів?Наппевно непоганий завдаток отримали

НОВИНИ: Соціо

18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 2
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 7
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
» Всі новини