Поліція каже, що припинила функціонування мережі гральних закладів в Ужгороді та Мукачеві (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітники ГУНП в Закарпатській області у співпраці з СБУ провели ряд обшуків у гральних закладах, що діяли в Ужгороді та Мукачеві. Вилучено всю компʼютерну техніку та інші речові докази

Поліція каже, що припинила функціонування мережі гральних закладів в Ужгороді та Мукачеві (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітники кримінальної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, у співпраці з СБУ, заблокували роботу кількох гральних закладів, які зловмисники підпільно облаштували в місті Ужгород та Мукачево. Дані ігротеки були замасковані під кафе, спортбари, або ж вивіски на них взагалі були відсутні.

Вчора оперативники, за силової підтримки бійців КОРДу та РПОП, провели у даних приміщеннях обшуки. Вилучено всю комп’ютерну техніку та інше обладнання, яке зловмисники використовували для надання незаконних послуг, грошові кошти, отримані таким шляхом, та чорнову документацію.

Наразі слідчі визначаються з правовою кваліфікацією події, тривають першочергові заходи, інформує поліція Закарпаття.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнв Ужгороді "накрили" "апаратку", про яку всі знали. Ужгородці вказують на інші. Чи закрили "апаратки" за вказаними ужгородцями адресами, наразі невідомо.

25 листопада 2023р.

Теги: апаратка, гральний зал,

Коментарі

УЖГОРОД 26.11.2023 / 09:18:16
Що знову?

НОВИНИ: Кримінал

18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 3
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
» Всі новини