Затримали двох закарпатців, які переправляли "ухилянтів" через кордон (ФОТО)

Співробітники міграційної поліції Закарпаття, спільно зі слідчими Ужгородського районного управління поліції та у співпраці з прикордонниками, затримали двох закарпатців, які організували незаконну схему переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України.

Затримали двох закарпатців, які переправляли "ухилянтів" через кордон (ФОТО)

У ході оперативних заходів встановлено, що організував схему 22-річний закарпатець. До своєї діяльності чоловік залучив 27-річного мешканця Виноградова. Правоохоронці з’ясували, що зловмисники переправляли чоловіків призовного віку через державний кордон України поза офіційними пунктами пропуску. Клієнтів зловмисники підшукували серед знайомих.

Днями, у ході контролю за вчиненням злочину, зловмисників затримали на гарячому неподалік села Холмовець Берегівського району — саме під час спроби переправити через зелений кордон чотирьох військовозобов’язаних. З місця події правоохоронці вилучили автомобіль «Audi» та мобільні телефони фігурантів.

Організатора переправи та його спільника помістили до ізолятора тимчасового тримання. За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури їм уже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 332, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене щодо кількох осіб, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб.

У справі триває слідство, інформує поліція Закарпаття.

20 листопада 2023р.

Теги: ухилянти, переправник

НОВИНИ: Кримінал

17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
» Всі новини