У Кам'янській громаді на Закарпатті споруджують 4 будинки для сімей, які візьмуть на виховання не менше 5 сиріт (ФОТО)

У межах ініціативи «Адреса дитинства», разом з Камʼянською громадою, що в Берегівському районі, та міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді», Словацька Республіка, на Закарпатті створюють власний проєкт сучасного, комфортного й безбарʼєрного середовища для нових сімей, що візьмуть на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

У Кам'янській громаді на Закарпатті споруджують 4 будинки для сімей, які візьмуть на виховання не менше 5 сиріт (ФОТО)

Про це повідомляяють в Закарпатській ОВА.

Чотири двоповерхові будинки зводяться за передовими технологіями для того, щоб забезпечити сімейне виховання дітей, які за певних життєвих обставин позбавлені можливості зростати у своїй родині.

Розвинена місцева інфраструктура має все для їх комфортного проживання й навчання. Неподалік є школа, дитячий садок, спортивний майданчик, магазини та зупинка громадського транспорту.

Проєкт планують завершити у 2024 році й передати готове житло окремим сім'ям, які візьмуть на виховання та спільне проживання не менш ніж 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

20 листопада 2023р.

Теги: сироти, сім'я, Кам'янське

НОВИНИ: Соціо

18:36
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 2
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
/ 1
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 7
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
» Всі новини