На Закарпатті 8 обласних медзакладів "укрупнили" до двох

За рішення про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Закарпатської обласної ради у четвер, 16 листопада, на сесії проголосували депутати облради.

На Закарпатті 8 обласних медзакладів "укрупнили" до двох

У результаті до Закарпатської обласної клінічної лікарня імені Андрія Новака буде приєднано Солотвинську обласну алергологічну лікарню, Обласний госпіталь ветеранів війни та Закарпатську обласну клінічну стоматологічну поліклініку.

Також до Обласного клінічного фтизіопульмонологічного лікувально-діагностичного центру приєднають Обласну клінічну інфекційну лікарню,Обласний медичний клінічний шкірно-венерологічний центр та Закарпатський обласний центр громадського здоров’я.

Коментуючи об’єднання за 3 дні до сесії, голова облради Роман Сарай сказав, що це — не примха обласної влади, а рекомендації Міністерства охорони здоров’я України зі формування в області спроможної мережі закладів охорони здоров’я. «До нас чітко довели інформацію, що заклади, які не відповідатимуть певним критеріям, не отримають фінансування у вигляді контрактів від НСЗУ. У даному об’єднанні, як повідомляють фахівці з охорони здоров’я краю, усі заклади, які приєднуються, отримають ширші можливості для розвитку і залучення фінансування», — сказав голова облради.

 

18 листопада 2023р.

Теги: медзаклад, укрупнення

Коментарі

Янек 19.11.2023 / 23:23:18
Ліквідувати обласний госпіталь ветеранів війни підчас війни, коли поранених примозять санітарними поїздами, могли додуматися тільки керівники ( Мінздравовські у тому числі ) з діагнозами по психіатрії. Пане головнокомандувач Вас підставляють, а ви погоджуєтися!

Вася 19.11.2023 / 19:16:31
Ви ще забули написати у кожного головного лікаря з сих 8 зар платня близько 100000 грн на місяць А типирь ко буде в цій трійці головний

Луцифер 19.11.2023 / 13:30:20
Я так кажу що цей бардак начали при порошенку.Вiн казав про лiкування через планшет. Далi кожний Наполеон розвалював медицину.Главврачi як барини катаються на джипах по 100000$.Департамент мае 29 бедельнику,Пшеничной нiчого не робить лишь виконуе замовлення влади. Гнати треба Яцину,Скрипа,Соскиду,Це доктора мiльйонери якi нiчого путного не зробили.Департамент ОЗО взагалi мае были лiквiдований.

пенсіонер 19.11.2023 / 08:34:59
Скоро взагалі ліквідують комунальну медицину і погонять усіх закарпатців у приватні клініки.
А приватні клініки в руках цих же головлікарів комунальних лікарень, які зацікавлені у цій ліквідації. Там будемо лікуватися за великі гроші.
Оце вам бесплатна медицина, передбачена Конституцією України.
Здихайте пенсіонери, аба лікуйтеся по правилах страхової медицини, якої у нас не було і немає.
Та Супрун мала дитина порівняно із зеленими проходимцями.

Земляк 19.11.2023 / 04:31:40
Замicть того треба було помiняти главврачiв корупцiонерiв! А так то нiчого не дасть,буде тiлькu гiрше! Люди практично в селах без допомоги! Думаю що це специально робиться!

Дюла 19.11.2023 / 01:14:26
Но та треба об'єднати обласну тай районні та буде дурка номер один для всіх посадовців

Роман 19.11.2023 / 01:03:29
Менше керівників менше навантаження на бюджет.

МИКИТА ГОВДОШ 18.11.2023 / 23:14:28
Вопак Сарає приєднати до Берегівської і Вільшанської психлікарен.

Василь 18.11.2023 / 20:59:05
Про об’єднання міських медичних закладів чому мовчите? Реформи проводять особи, далекі від медицини, які нічого не створюють, а тільки знищують.

Гейза 18.11.2023 / 20:11:54
Наконец буде нормально порядок

НОВИНИ: Соціо

22:47
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 1
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 7
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
» Всі новини