В орбана показали чотири маніпулятивні питання про Україну, які висунуть на "консультації"

В угорщині оприлюднили список питань, які влада винесла на так звану "національну консультацію", чотири з них так чи інакше стосуються України.

В орбана показали чотири маніпулятивні питання про Україну, які висунуть на "консультації"

Зміст анкети опублікував уряд Угорщини.

Загалом на "консультацію" винесли 11 питань. Анкети будуть розсилатися поштою з п'ятниці та надійдуть до всіх виборців угорщини, тож "всі угорці зможуть висловити свою думку з питань, які фундаментально впливають на економіку і безпеку угорщини", заявила речниця угорського уряду Александра Сенткіраї.

До таких питань уряд орбана зарахував тематику війни в Україні та Ізраїлі, вступу України до ЄС, а також комунальних платежів, заморожування відсоткових ставок, податку на додатковий прибуток, іноземного впливу на угорську політику та закону про захист дітей.

Причому України стосується 4 питання, усі вони сформульовані маніпулятивно.

Попри очікування, відповіді пропонуються не у вигляді "так" або "ні", а більш розгорнуто, посилюючи маніпуляцію.

Зокрема, шосте питання стосується поставок зброї Україні і сформульоване воно так: "Брюссель хоче надсилати Україні більше зброї. Брюссель від самого початку зайняв провоєнну позицію... і вже витратив понад 5 мільярдів євро на розвиток української армії. І остання пропозиція – виділити ще 20 мільярдів євро на озброєння України".

Варіанти відповіді, які пропонує угорський уряд виглядають так: "Нам потрібне припинення вогню і мир замість поставок зброї" і "Більше зброї, закупленої за гроші ЄС, має бути відправлено на поле бою".

Ще одне пов’язане з Україною питання стосується фінансової підтримки і сформульоване так: "Європейська комісія хоче виділити додаткові 50 мільярдів євро на підтримку України. Оскільки цієї суми немає в поточному бюджеті ЄС, вони хочуть вибити додаткові кошти з країн-членів. Вони просять угорщину про додатковий внесок, яка вже давно не отримує гроші ЄС, на які має право за домовленостями. угорщина вже витратила мільярди форинтів на допомогу біженцям з України".

На це питання пропонують такі варіанти відповідей: "Не будемо платити більше на підтримку України, поки не отримаємо свої гроші" або "Підтримаємо прохання Брюсселя, навіть якщо гроші, які нам заборгували, все ще не будуть виплачені".

Ще одне питання стосується початку переговорів про вступ України до ЄС і звучить так: "Дедалі частіше лунають голоси, які закликають до того, щоб Україна стала повноправним членом ЄС навіть попри те, що там йде війна. Прийняття України до ЄС докорінно зруйнувало б нинішню систему (фінансової) підтримки ЄС. Згідно з чинними правилами, Україна отримувала б значну частку коштів ЄС як повноправний член".

Угорцям пропонують відповісти на це питання так: "Умови для повноправного членства України ще не створені" або "Повноправне членство України, безумовно, має бути підтримане".

Варто зазначити, що формулювання цього питання значно пом’якшили.

Як йшлося в статті "ЄвроПравди", спершу питання мало б звучати так: "Чи погоджуєтеся ви на те, щоб Україна, в якій іде війна, стала повноцінним членом Європейського Союзу і принесла війну вам на поріг?". І два варіанти відповіді: "так" або "ні".

І останнє питання щодо України в цьому опитувальнику стосується українського зерна, яке називають "генномодифікованим", воно сформульоване так: "Після початку війни Брюссель відкрив свої кордони для поставок українського зерна. Передбачалося, що цей захід дозволить постачати зерно в бідніші регіони світу. Але замість цього значна частина генномодифікованого українського зерна заполонила ринки східноєвропейських країн, поставивши виробників у регіоні у вкрай скрутне становище. угорщина заборонила імпорт українського зерна, але Брюссель все ще хоче, щоб ми впустили українське ГМ-зерно.

Варіанти відповідей на це питання виглядають так: "Ми повинні всіляко захищати угорських фермерів і гарантувати, що угорське сільське господарство буде вільним від ГМО" або "Ми повинні відкрити наш ринок для українського ГМ-зерна".

Читайте пояснення про те, чому ми програємо угорський "референдум" та що це змінить

17 листопада 2023р.

Теги: орбан, угорщина, референдум

Коментарі

Читач 2023-11-30 / 13:56:11
Забули венгри 1956 рік. Пім'ять у них відшибло.

до Факт 14:05:07 2023-11-18 / 16:46:41
Смерека-Аскольд-Віщий Олег-Тарас-Факт, тобі мадяронові не набридло сюди харю свою пхати? Все одно ж рано чи пізно надають по ній з ноги, а далі полетиш за русскім кораблем.

форестер 2023-11-18 / 15:01:22
Ну і політика штучного нагнітання орбаном негативу щодо України та українців всередині угорщини автоматично проєктується на ставлення до угорщини та угорців, зокрема - закарпатських, в Україні. На жаль

форестер 2023-11-18 / 14:19:24
Сказано ж тут і в статті, на яку в тексті дається посилання, що єдина реальна мета цього псевдореферендуму - творення образу ворога в особі України всередині самої угорщини.
орбану, щоби втриматися при владі. постійно потрібні вороги - то Сорос, то Брюссель, то Україна.
При цьому, як сказано, "європейські посадовці чудово знають, що ці опитування не мають зв’язку з реальністю. Найкраща ілюстрація – минулорічна "консультація", на якій орбан питав населення про антиросійські "санкції, які є тягарем для угорщини" і отримав одноголосну вказівку від населення більше не продовжувати чинність санкційних обмежень проти Росії.

Тоді Єврокомісія навіть в офіційному коментарі відповіла Будапешту з гумором та сарказмом, заявивши: "Ми взяли до уваги національні консультації, як і те, що в них взяла участь дуже незначна кількість людей".

Факт 2023-11-18 / 14:05:07
До нижнього весь ваш коментар це фантазії,в реальності України залежить від цього опитування.

NRG 2023-11-18 / 12:17:36
Потрібно запропонувати орбану включити в список ще одне питання. Вихід із Євросоюзу.
Тоді Угорщина не те, що гроші із Брюсселя не побачить, тоді Угорщина взагалі перестане існувати номінально, бо всі угорці роз'їдуться по світу, в пошуках кращого життя. А орбан буде керувати, якщо залишиться ким керувати.

НОВИНИ: Різне

14:22
Зелена карта для виїзду за кордон
14:12
Як відбувається визнання закордонної шкільної освіти в Україні?
02:44
/ 1
МЗС Німеччини: Головування угорщини в ЄС вже завдало значної шкоди
15:49
орбан поговорив з Трампом про "мир" без України
15:00
Чи можна виїхати за кордон з відстрочкою від мобілізації?
07:28
Шість країн ЄС бойкотуватимуть міністерські зустрічі на час головування угорщини
07:21
фіцо лякає Третьою світовою після підтримки Словаччиною "незворотного" вступу України в НАТО
04:22
FT: У Брюсселі підтвердили, що ручкання орбана з путіним суперечить договорам ЄС
11:55
Рішення саміту НАТО: повноцінне членство України стало незворотнім
19:19
Чому краще вибирати тканинні ролети на вікна?
21:18
Макрон: вступу України в НАТО опонують США і Німеччина
14:31
На які фактори автентичності слід звернути увагу перед покупкою футбольного м'яча
20:04
Результати виборів у Франції: ліві посіли перше місце, проросійські ультраправі, яким пророкували перемогу, стали третіми
19:20
Як запустити свій онлайн-магазин, витративши нуль гривень: CleverCart - ось рішення
18:36
/ 1
Друга смерть поспіль: до Великолучківської громади надійшла звістка про загибель Василя Ремети
10:11
орбан після москви прилетів до Китаю і зустрівся з Сі Цзіньпіном
19:33
Air чи Pro: який MacBook обрати?
15:07
Арматура онлайн: де обрати якісне рішення з максимальною вигодою
13:37
Цікаві технічні аксесуари від Native Union
02:37
/ 5
Угорці бачать в Україні більшу загрозу, ніж у росії
15:08
орбан прибув до москви і зустрівся з путіним
15:34
Необхідні канцтовари для школи: комплексний огляд
23:13
Поки орбан був у Києві, сійярто говорив з лавровим
20:21
Як перевозити вантаж літаком
20:06
Електромеханічний замок – безпека, котра контролюється на відстані
» Всі новини