На Рахівщині переправники спрямовували "ухилянтів" у Румунію "вплав" через Тису (ФОТО)

Трьох організаторів переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон затримала на Закарпатті спільна міжвідомча група у складі співробітників Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП України в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони.

На Рахівщині переправники спрямовували "ухилянтів" у Румунію "вплав" через Тису (ФОТО)

У рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 КК України, зловмисників заскочили на гарячому, коли ті саме везли автомобілем одного чоловіка призовного віку з метою його подальшого переправлення через українсько-румунський кордон.

За задумом ділків, перетинати держрубіж їх «клієнт» мав річкою Тиса, глибина якої на сьогоднішній день сягає чотирьох метрів.

Переправників затримали 7 листопада 2023 року на відстані 500 метрів до кордону. Ними виявились двоє жителів Рахівщини 53 та 57 років. Від свого «підопічного» вони планували отримати 3000 тисячі доларів. У визначену суму входили «послуги» з доставки до кордону, надання місця проживання та забезпечення гідрокостюмом.

Закарпатців затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі їм вже вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

Якщо вину підозрюваних доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років, інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

Як повідомила згодом Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, третій підозрюваний - 56-річний житель Тячівського району.

На Рахівщині

09 листопада 2023р.

Теги: переправник, ухилянт, Тиса, гідрокостюм, Рахівщина, Румунія

НОВИНИ: Кримінал

13:24
/ 7
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
» Всі новини