На Закарпатті солдатові присудили 34 тис. грн штрафу за відмову виконати наказ командирів та пиятику на службі

Воловецький районний суд Закарпатської області визнав винним у недбалому ставленні до військової служби старшого солдата Богдана К., який відмовився виконувати наказ командирів, не прийшов на шикування та ходив у цивільному одязі.

На Закарпатті солдатові присудили 34 тис. грн штрафу за відмову виконати наказ командирів та пиятику на службі

За адмінправопорушення військовому призначили 17 тис. грн штрафу. Також цей суд розглянув ще одну справу щодо Богдана К. – за перебування п’яним на службі йому призначали ще 17 тис. грн штрафу.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у жовтні 2023 року, старший солдат Богдан К. є сапером розмінування однієї з військових частин. Наприкінці вересня, перебуваючи у Мукачівському районі на службі, Богдан К. відмовився виконувати розпорядженняя командирів, порушив затверджений розпорядок дня підрозділу, не був присутній на ранковому шикуванні, порушив форму одягу, не дотримувався статутних правил військової ввічливості.

Щодо Богдана К. склали протокол про адмінправопорушення через недбале ставлення до військової служби. На засідання суду солдат не прийшов, але, згідно із письмовими поясненням, солдат не вийшов на ранкову руханку та шикування, тому що проспав, також перебував у цивільному одязі і на зауваження командира підрозділу не реагував.

Справу розглянув суд, який дослідив усі матеріали справи та визнав Богдана К. винним у недбалому ставленні до військової служби, оштрафувавши на 17 тис. грн.

Також у жовтні 2023 року суд розглянув ще одну справу щодо Богдана К. – за перебування п’яним на службі. Тоді його оштрафували на 17 тис. грн. Додамо, що це уже втретє цього солдата притягують до відповідальності за пиятику на службі. Кожного разу йому призначають по 17 тис. грн штрафу.

Нагадаємо, що нещодавно солдата з пораненою на фронті ногою ув’язнили на п’ять років за неявку на шикування на Закарпатті. Однак інший суд на Закарпатті призначив 3400 грн штрафу посадовцю ТЦК, який безпідставно виключив з військового обліку 20 чоловіків.

Софія Лазуркевич, Zaxid.net

08 листопада 2023р.

Теги: солдат, штраф, пиятика, невиконання, наказ

Коментарі

до нижнього 09.11.2023 / 18:56:05
Скоріше наші перейняли тих передовий досвід, тобто ноу хау по-новітньому

Військовослужбовець 09.11.2023 / 06:55:43
Таке відчуття що на Закарпаття переїхав печерський суд м. Кива.

НОВИНИ: Кримінал

16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
» Всі новини