Реклама B3

Раніше судимий мукачівець вирвав сумку з грошима у водійки авто і втік (ФОТО)

Зловмисника знайшли і затримали

Раніше судимий мукачівець вирвав сумку з грошима у водійки авто і втік (ФОТО)

Слідчі Мукачівського районного управління поліції проводять досудове розслідування за фактом пограбування місцевої жительки. Подія мала місце 27 жовтня ввечері, на вулиці Закарпатській в районному центрі.

Того дня за викликом виїхали співробітники слідчо-оперативної групи та співробітники кримінальної поліції.  Зʼясувалося, що потерпіла вийшла з аптеки, сіла у автомобіль, і вже за мить невідомий чоловік відкрив дверцята, вихопив сумку жінки та втік у невідомому напрямку. У сумці були гроші, майже 11 тисяч гривень, документи та особисті речі заявниці.

Співробітники кримінальної поліції негайно розпочали пошукові заходи: опрацювали прилеглу територію та вивчили записи з камер відеонагляду. В результаті поліцейським вдалося встановити особу грабіжника. 

Підозрюваним у вчиненні злочину виявився раніше судимий за майнові злочини 34-річний місцевий житель.

За місцем проживання фігуранта поліцейські провели санкціонований обшук, у ході якого вилучили докази, які вказують на його причетність до злочину.

Розслідування у справі наразі триває. Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, вчинений  в умовах воєнного стану. Найближчим часом справу буде скеровано для судового розгляду, інформує поліціяЗакарпатської області.

03 листопада 2023р.

Теги: грабіж, Мукачево

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
16:12
На кордоні з Угорщиною в автобусі виявили 20 кілограмів металу, схожого на срібло Фото новина
18:30
/ 7
На Закарпатті чоловік із фальшивим посвідченням інвалідності намагався підкупити прикордонника за 500 євро Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
» Всі новини