Закарпатку покарали 850 грн штрафу за госпіталізацію дитини з сильним алкогольним отруєнням

Берегівський районний суд Закарпатської області визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків місцеву мешканку, чий малолітній син потрапив у лікарню з сильним отруєнням алкоголем. Суд призначив жінці покарання – 850 грн штрафу.

Закарпатку покарали 850 грн штрафу за госпіталізацію дитини з сильним алкогольним отруєнням

Як вказано у постанові суду, яку винесли у жовтні 2023 року, на жінку склали протокол про вчинення адмінправопорушення через неналежний догляд за своєю дитиною.

22 серпня її малолітнього сина госпіталізували у Берегівську центральну районну лікарню з сильним отруєнням алкоголем. У судові постанові не вказано вік дитини, однак зазначено, що хлопчик є малолітнім, тобто йому ще не виповнилось 14 років.

На розгляд справи у суді матір хлопчика не прийшла.

Раніше закарпатку не притягували до відповідальності за вчинення адмінправопорушень.

Справу розглянув суд, який визнав жінку винною у неналежному догляді за дитиною та призначив їй покарання – 850 грн штрафу.

На постанову ще може бути подана апеляція.

Нагадаємо, що нещодавно той самий Берегівський райсуд в той самий спосіб покарав батька, який залишив двох дітей у спеку в зачиненому авто.

алкоголь, отруєння, малолітній, штраф, Берегово

16 жовтня 2023р.

Теги: Zaxid.net

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 10
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини