На Закарпатті "накрили" ОЗУ, що облаштувало плантацію нарковмісних конопель (ФОТО)

На Закарпатті СБУ та Департамент стратегічних розлідувань Національної поліції затримали організоване злочинне угруповання, яке вирощувало коноплі та продавало марихуану.

На Закарпатті "накрили" ОЗУ, що облаштувало плантацію нарковмісних конопель (ФОТО)

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

Встановлено, що з початку року закарпатські «ескобари» неодноразово телефонували на номери інтернет-магазинів, отримували консультацію щодо сортів та видів насіння конопель та купували, аби висіяти на Закарпатті.

Доставка замовлень здійснювалася через поштовий сервіс «Нова пошта» на власні прізвища з номерів своїх мобільних. 

Правоохоронцями затримано групу із 6 осіб, а також 30 кілограмів "товару".

Завтра, у четвер, 12 жовтня, в Ужгородському міськрайонному суді будуть обирати запобіжний захід вказаним наркоторговцям.

11 жовтня 2023р.

Теги: наркотик, плантація, коноплі, марихуана

Коментарі

Нарколог 2023-10-14 / 02:25:58
Вже не перший раз ловлять того в коричневій кофті, і постійно малий виходить) значить добре заносять… і тепер вийде))

Нарколог 2023-10-14 / 02:19:21
Мдаа)) смішно

Пенсіонер 2023-10-12 / 19:59:33
Якщо не мають чим зайнятися закарпатські менти і прокурори відправляйте їх в Херсон та Миколаїв злочини, вчинені орками розслідувати.

111 2023-10-12 / 16:17:51
Той придурок прокурор, котрий поліз туда фоткалися для піару має бути допитаний у цій справі як свідок разом з СБУшником і мають ходити в суд свідчити як свідки.

До ДСР 2023-10-12 / 16:02:42
Уср(ДСР) області це зборище бандюків та вимагачів області! Назвіть хоч одну справу за рік, яку ви розкрили від початку до кінця, не вкрали її від участкових, та не збрили з підозрюваних гроші!?

ДСР 2023-10-12 / 15:22:03
Після того як було розкрито цей стратегічний злочин нарко-картель, прибігли прокурор з СБУшником фоткалися як на полюванні біля здобичі. Виганяти їх було якось незручно. Зробили селфі записали собі у показник і мають зараз статистику на пів року вперед.

Віктор 2023-10-12 / 14:38:56
Раніше такі мега злочини розкривали дільничні інспектори, зараз аж три правоохоронні органи ще і прокурора притягнули із собою не зрозуміло для чого. Добре, що авіацію не застосовували.

Олександр 2023-10-12 / 13:26:16
Пішли би всі на три букви! Коноплю садили всюди і без обмежень, із ноього робили полотно. При радянщині мак і коноплю заборонили.Бо то наркотик. Міліарди красти безнаказанно не наркотик і нікого не судять.Ще раз розумаки ідіть на три букви! Корупція розриває країну а ви знову дрібнякуєте точно як при радянщини.Ви хворрі на розум! Диванніні критики, як думаєте із чого живе влада? Слава Україні!

злий 2023-10-12 / 01:09:13
Всім радєтєлям за коноплю: дітям своїм її дайте

:)) 2023-10-12 / 00:14:11
СБУ, менти, прокуратура, аж три служби накинулися на цей нарко-картель із чотирьох жебраків. Страшне ОЗУ, як показник ділити будуть? Позорища кончені.

Фраїр 2023-10-11 / 23:47:04

Який жахливий жах!!!
Коноплі ростили!
Засудити всіх до страти! Полюбе кокаїн виготовляють з цих конопель і дітям біля школи продають у шпріцах щоб ті потім сєраратістами ставали, або дєпутатами як отой ківа дєпутат!
Слава нашому славетому Сбу шо розкрила цей наркокортєль!
Врятували нашу країну та європу від конопляної залежності!
П.с. я нічого не вживаю...і не курю!

капець 2023-10-11 / 23:44:13
Жоно, а ти там що робиш в тому ОЗУ? У тебе свої діти є? Чужих не шкода?

Ого 2023-10-11 / 23:20:24
Бачу співпраця УСР області і ГУНП Закарпаття на вищому рівні, навіть їх не вписали в реалізацію.))))

УЖГОРОД 2023-10-11 / 22:23:00
Блюк продає порошок для мажорів і дітвори, ділиться на верху в столиці, от і не видять

І сміх, і гріх 2023-10-11 / 21:32:50
Зараз із цих ковдошів УЗУ зліплять для статистики, а де Блюк продає десятками кілограм не бачать і банду Чубірки не помітили. Херої.

НОВИНИ: Кримінал

15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 3
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду