Про це у своєму Телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.
Встановлено, що з початку року закарпатські «ескобари» неодноразово телефонували на номери інтернет-магазинів, отримували консультацію щодо сортів та видів насіння конопель та купували, аби висіяти на Закарпатті.
Доставка замовлень здійснювалася через поштовий сервіс «Нова пошта» на власні прізвища з номерів своїх мобільних.
Правоохоронцями затримано групу із 6 осіб, а також 30 кілограмів "товару".
Завтра, у четвер, 12 жовтня, в Ужгородському міськрайонному суді будуть обирати запобіжний захід вказаним наркоторговцям.
Нарколог 2023-10-14 / 02:25:58
Вже не перший раз ловлять того в коричневій кофті, і постійно малий виходить) значить добре заносять… і тепер вийде))
Нарколог 2023-10-14 / 02:19:21
Мдаа)) смішно
Пенсіонер 2023-10-12 / 19:59:33
Якщо не мають чим зайнятися закарпатські менти і прокурори відправляйте їх в Херсон та Миколаїв злочини, вчинені орками розслідувати.
111 2023-10-12 / 16:17:51
Той придурок прокурор, котрий поліз туда фоткалися для піару має бути допитаний у цій справі як свідок разом з СБУшником і мають ходити в суд свідчити як свідки.
До ДСР 2023-10-12 / 16:02:42
Уср(ДСР) області це зборище бандюків та вимагачів області! Назвіть хоч одну справу за рік, яку ви розкрили від початку до кінця, не вкрали її від участкових, та не збрили з підозрюваних гроші!?
ДСР 2023-10-12 / 15:22:03
Після того як було розкрито цей стратегічний злочин нарко-картель, прибігли прокурор з СБУшником фоткалися як на полюванні біля здобичі. Виганяти їх було якось незручно. Зробили селфі записали собі у показник і мають зараз статистику на пів року вперед.
Віктор 2023-10-12 / 14:38:56
Раніше такі мега злочини розкривали дільничні інспектори, зараз аж три правоохоронні органи ще і прокурора притягнули із собою не зрозуміло для чого. Добре, що авіацію не застосовували.
Олександр 2023-10-12 / 13:26:16
Пішли би всі на три букви! Коноплю садили всюди і без обмежень, із ноього робили полотно. При радянщині мак і коноплю заборонили.Бо то наркотик. Міліарди красти безнаказанно не наркотик і нікого не судять.Ще раз розумаки ідіть на три букви! Корупція розриває країну а ви знову дрібнякуєте точно як при радянщини.Ви хворрі на розум! Диванніні критики, як думаєте із чого живе влада? Слава Україні!
злий 2023-10-12 / 01:09:13
Всім радєтєлям за коноплю: дітям своїм її дайте
:)) 2023-10-12 / 00:14:11
СБУ, менти, прокуратура, аж три служби накинулися на цей нарко-картель із чотирьох жебраків. Страшне ОЗУ, як показник ділити будуть? Позорища кончені.
Фраїр 2023-10-11 / 23:47:04
Який жахливий жах!!!
Коноплі ростили!
Засудити всіх до страти! Полюбе кокаїн виготовляють з цих конопель і дітям біля школи продають у шпріцах щоб ті потім сєраратістами ставали, або дєпутатами як отой ківа дєпутат!
Слава нашому славетому Сбу шо розкрила цей наркокортєль!
Врятували нашу країну та європу від конопляної залежності!
П.с. я нічого не вживаю...і не курю!
капець 2023-10-11 / 23:44:13
Жоно, а ти там що робиш в тому ОЗУ? У тебе свої діти є? Чужих не шкода?
Ого 2023-10-11 / 23:20:24
Бачу співпраця УСР області і ГУНП Закарпаття на вищому рівні, навіть їх не вписали в реалізацію.))))
УЖГОРОД 2023-10-11 / 22:23:00
Блюк продає порошок для мажорів і дітвори, ділиться на верху в столиці, от і не видять
І сміх, і гріх 2023-10-11 / 21:32:50
Зараз із цих ковдошів УЗУ зліплять для статистики, а де Блюк продає десятками кілограм не бачать і банду Чубірки не помітили. Херої.