13 порушників кордону зупинили минулої доби на кордонах з ЄС прикордонники Мукачівського загону (ФОТО)

Так, у ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу, прикордонний наряд від відділу «Косино» затримав за 300 метрів до кордону з Угорщиною шістьох осіб, жителів Закарпаття.

13 порушників кордону зупинили минулої доби на кордонах з ЄС прикордонники Мукачівського загону (ФОТО)

Ще чотирьох закарпатців, які планували незаконно перетнути українсько-угорський кордон, затримали сьогодні вранці військовослужбовці відділу «Лужанка». На маршруті порушників відбулося спрацювання фотопастки.

А на кордоні з Румунією прикордонний наряд від відділення «Великий Бичків» затримав двох братів з Буковини. Чоловіки планували перепливати Тису. Для цього заздалегідь «озброїлися» дитячими надувними колами, запаслися грошовими коштами та сміттєвими пакетами для упаковки речей. Кінцевою метою буковинців мала стати Польща.

Ще одного «водолаза» затримали прикордонники відділу «Тячів». Правопорушник, мешканець Донеччини, прибув у прикордоння на таксі. Своїх намірів щодо незаконного перетину кордону чоловік не приховував.

Усі троє «плавців» не мали жодного уявлення, якої складності перепону вони планували долати.

Для з’ясування усіх обставин та складання протоколів про адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», затриманих доставили до прикордонних підрозділів, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.

 
 
06 жовтня 2023р.

Теги: порушники, кордон

НОВИНИ: Соціо

12:17
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
» Всі новини