Поліція охорони в Закарпатській області придбала автівку Toyota Corolla за 800 тисяч

Орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області 18 вересня замовив ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» легковий автомобіль спеціалізованого призначення за 791,4 тис. грн.

Поліція охорони в Закарпатській області придбала автівку Toyota Corolla за 800 тисяч

Про це повідомляється в системі «Прозорро». 

Згідно зі специфікацією, підрядник поставить легковий автомобіль спеціалізованого призначення типу седан СКС-ТАС-ПС на базі автомобіля Toyota Corolla білого кольору.

Автівка матиме 6-ступеневу механічну коробку передач, фронтальні подушки безпеки водія і переднього пасажира, систему кондиціонування, центральний замок дверей з дистанційним керуванням, а зі спеціального обладнання: магнітний СДТ-9Led-12V Blue УКТ ЗЕД.

У автосалонах ціни на Toyota Corolla без спецобладнання стартують від 757,6 тис. грн.

Очікувана вартість становила 803 тис грн. Тобто економія склала 11,6 тис. грн, або 1,5%.

Фірма отримала підряд без конкуренції, бо на відкриті торги з особливостями більше ніхто не прийшов.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» з-під Києва є Сергій Калюш із Вишневого та Михайло Городових із Черкащини. Директором цієї фірми є Василь Юрійович Даниляк. Житель Вишневого з такими ПІБ до 2017 року був начальником штабу оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, а його дружина Валентина Даниляк до 2020 року очолювала Відділ контролю на міському електричному транспорті та залізничному транспорті Управління державного контролю на наземному транспорті.

Згідно з «Прозорро», з 2020 року фірма отримала замовлень на загальну суму 1,51 млрд грн.

 

Анастасія Шепель

22 вересня 2023р.

Теги: поліція, Toyota, закупівля, конкуренція, Спец-Ком-Сервіс

Коментарі

Коля 23.09.2023 / 10:50:01
Доста Дастера!

Пішта міліцішта 23.09.2023 / 08:30:22
$22тис то хіба багато за нове, упаковане авто?
А чого цей японський "жигуль" треба було купляти? Та то добра економна сімейна машинка, а не якась спецтачка.
А може ім треба було у волонтерів перекористоване треба було перекупити?

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 3
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини