У закарпатця, що, ігноруючи суд, регулярно їздив п'яним за кермом, конфіскували авто й відкрили кримінальне провадження (ФОТО)

В ході моніторингу судових рішень співробітники Рахівського районного відділу поліції виявили ряд порушень, допущених 53-річним жителем селища Великий Бичків.

У закарпатця, що, ігноруючи суд, регулярно їздив п'яним за кермом, конфіскували авто й відкрили кримінальне провадження (ФОТО)

Встановлено, що чоловік умисно ігнорував виконання рішення суду про позбавлення його права керувати автомобілем та повторно декілька разів сідав за кермо.

Як з’ясувалося, ще у вересні 2022 року чоловіка суд позбавив права керувати транспортними засобами за нетверезе водіння. Попри це, впродовж 2023 року чоловік неодноразово сідав за кермо та вчиняв порушення за статтями 121-1, 122, 124, 126 та 130 КУпАП.

Йдеться про керування авто без відповідних документів, порушення правил експлуатації транспортного засобу та нетверезе керування.

Крім цього, минулими вихідними працівники поліції, під час здійснення профілактики ПДР, знову спинили 53-річного закарпатця п’яним за кермом. На чоловіка склали вже третій протокол за нетверезе керування та направили матеріали для судового розгляду. 

Автомобіль у закарпатця вилучили та помістили на арештмайданчик поліції. 

Загальна сума виписаних порушнику штрафів склала понад 96 тисяч гривень.

У звʼязку з відмовою фігуранта виконувати рішення суду та сплачувати стягнення, слідчі Рахівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 382 Кримінального кодексу України, тобто умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили. 

За такі дії тепер закарпатцю загрожує кримінальна відповідальність – позбавлення волі на строк до трьох років, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

19 вересня 2023р.

Теги: кермо

Коментарі

Іван 21.09.2023 / 23:43:19
Нічого йому не загрожує, як їздив так і буде їздити. Не пишіть беліберду

НОВИНИ: Кримінал

10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 1
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 16
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
/ 1
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
» Всі новини