Управління Мукачівської міськради до 3,5 разів переплатить за обладнання екскомунальнику на 2-мільйонному ремонті протирадіаційного укриття

Управління міського господарства Мукачівської міської ради у кінці липня уклало угоду із ТОВ «Омета-Карпати» на суму 2,1 млн грн.

Управління Мукачівської міськради до 3,5 разів переплатить за обладнання екскомунальнику на 2-мільйонному ремонті протирадіаційного укриття

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Закупівлю послуги «поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) № 24444 за адресою вул. Набережна Незалежності, 11 у м. Мукачево» провели без використання електронної системи «Прозоро». Тобто, без конкуренції.

Згідно із умовами договору, ремонт у протирадіаційному укритті підрядник має провести до 1 листопада 2023 року. Серед робіт - демонтаж, загальнобудівельні роботи, заповнення прорізів та улаштування перегородок, улаштування водопроводу, каналізації і вентиляції, електромонтажні роботи, ремонт дашків перед входом, улаштування інвалідного підйомника та інші роботи. Прямі та загальновиробничі витрати становлять 1,98 млн грн.

В укритті збираються улаштувати обладнання, ціна на яке у кошторисі є, принаймні, до 3,5 разів вищою, ніж пропонують українські маркет-плейси.

Так, баки для води ємністю 400 л підрядник пропонує по ціні 8298 грн за кожен, тоді як на «Рrom.ua» місткість пластикова об'ємом 400 л харчова (бак для води) коштує 4160 грн. Витяжний вентилятор Вентс 100 Сілента М на «Розетці» коштує 1308 грн за шт, тоді як у підрядника - 5064 грн. Ціна на вентилятор ТТ ПРО 150 і ТТ ПРО 250 у кошторисі 7824 грн, тоді як у «Епіцентрі» його можна придбати по ціні 3361 грн.

Конвектор на 1 кВт підрядник пропонує по ціні 5461 грн за шт, тоді як на «Рrom.ua» ціни на таке обладнання коливаються від 1776 грн до майже 3 тис. грн залежно від виробника та додаткових функцій. Умивальники, на які у кошторисі закладено по 4083 грн за шт, на «Розетці» коштують 1149 грн. Унітази у «Епіцентрі» можна придбати до 3 тис. грн, коли у кошторисі на них закладені ціни 4083 грн та 3364 грн за шт.

На роутери Mesh-зв’язок, які на «Розетці» коштують по 1699 грн за один, у кошторисі заклали ціну по 3840 грн за шт. На тому ж маркет-плейсі один світильник LED 18 W коштує 210 грн, у кошторисі - 781 грн за шт. У кошторисі світильник з світлодіодною лампою та вмонтованим джерелом живлення Вихід ДБО 0,1 ВСП коштує 1068 грн, на «Led-story» подібний пропонують за 342 грн. На порталі «Пожежна безпека України» вогнегасник вуглекислий ВВК-5 (ОУ 7) коштує 1980 грн, у кошторисі - 2367 грн за шт.

ТОВ «Омета-Карпати» зареєстроване у м. Мукачево і вже понад 27 років займається діяльністю, пов’язаною з виконанням будівельних робіт. Теперішнім засновником та бенефіціарним власником є Маріанна Федорняк, керівником – Ігор Федорняк, котрий до грудня 2021 року очолював Мукачівське міське КП «Мукачівводоканл».

Сума договорів ТОВ, укладених через «Прозорро» на переважно неконкурентних закупівлях, - 21,7 млн грн. Основні замовники послуг управління міського господарства Мукачівської міської ради – 8,6 млн грн та управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради – 7,7 млн грн.

Крім «Омета-Карпати» родині Ігора Федорняка належать ТОВ «Реглес ІФ» та «Реглес-С.І.С.». Остання теж бере активну участь у державних закупівлях. Сума укладених через «Прозорро» угод на переважно неконкурентних закупівлях сягає 65,8 млн грн.

Олена Мудра

14 вересня 2023р.

Теги: укриття, Омета, Федорняк, закупівля

Коментарі

Молодці 14.09.2023 / 21:46:24
Одні воюють, а інші безбожно крадуть і далі та набивають свої кармани, як кажеться: відчуйте різницю. Ця сімейка добре заробила на Мукачівському водоканалі, який належить мерії, зараз прийшов час мало освоїти коштів з бюджету міського, бо дуже добре знають таблицю ділення. Але не все так буде.

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини