У Мукачеві затримали двох молодиків, які жорстоко побили перехожого (ФОТО)

Вчора, 10 вересня, опівночі поліцейські отримали повідомлення від медиків Мукачівської лікарні про госпіталізацію до реанімації чоловіка з тяжкими травмами голови.

У Мукачеві затримали двох молодиків, які жорстоко побили перехожого (ФОТО)

Потерпілим виявився 42-річний мукачівець. 

Поліцейські виїхали за викликом для встановлення обставин, за яких чоловік отримав травми. Провівши першочергові слідчі дії зʼясувалося, що того вечора на центральній площі міста між потерпілим та двома перехожими виник словесний конфлікт, у ході якого останні жорстоко побили чоловіка. Після скоєного нападники втекли у невідомому напрямку.

Співробітники Мукачівського райуправління поліції оперативно встановили особи підозрюваних - 15-ти та 20-річний місцеві жителі. Їх швидко розшукали та затримали.

Відповідно до статті 208 КПК України нападників помістили в ізолятор тимчасового тримання. Слідчі вже повідомили їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене групою осіб.

Сьогодні вирішуватиметься питання про обрання затриманим запобіжного заходу. Слідчі клопотатимуть про безальтернативне тримання під вартою. 

За скоєне зловмисникам загрожує від семи до десяти років ув’язнення.

11 вересня 2023р.

Теги: побиття, перехожий, моодики

Коментарі

до Добра 13.09.2023 / 02:53:46
загнали себе в марафони і прячуться шоб повістку не вручили )

Добро 12.09.2023 / 11:32:50
А де братва,варишська,правильна!? Ни можуть табор в гарем загнати!? Ковдуші..

Діня ! а шо ? 12.09.2023 / 04:39:19
неадекватним мулатам давно пора гетто построїти, обгородити і хай там бикують. Чума копчена

Нуар 11.09.2023 / 20:25:10
Ну естественно напали шоколадки, ходят стаями беспредельничают.

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 54
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини