На Закарпаття доставлено 3510 доз вакцини проти COVID-19

У Закарпатську область доставлено 3510 доз вакцин проти COVID-19. Загалом по регіонам буде розподілено 39300 доз вакцин Comirnaty (Pfizer) у дозуванні для дорослих та дітей і Janssen (Johnson and Johnson).

На Закарпаття доставлено 3510 доз вакцини проти COVID-19

Обласні Центри контролю і профілактики захворювань (ЦКПХ) забезпечуватимуть транспортування вакцин та їхнє зберігання із дотриманням холодового ланцюга.

«Ми наближаємося до сезонного збільшення кількості випадків гострих респіраторно-вірусних інфекцій, проте все ще маємо час захистити себе та найдорожчих. Коронавірус нікуди не зник, тому зробити щеплення особливо важливо людям, які входять до груп ризику – з ослабленим імунітетом чи супутніми захворюваннями, а також старшим за 60 років. Вакцинація допоможе захиститися від важкого перебігу хвороби та смерті внаслідок ускладнень», – розповів  Ігор Кузін, заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України. 

Вакцинація проти COVID-19 дозволена в Україні з 5-річного віку. Це – рекомендована вакцинація, проте платити за неї не треба. Зробити щеплення безоплатно можна у сімейного лікаря та у пунктах щеплень. 

Повний курс вакцинації проти COVID-19 складається з чотирьох щеплень. Через 5 місяців після первинного курсу необхідно зробити першу бустерну дозу щеплення. Друга бустерна доза рекомендована всім повнолітнім з інтервалом щонайменше 4 місяці після першої. 

Станом на 31 серпня від початку вакцинальної кампанії проведено 35 663 840 щеплень. Повний курс вакцинації (4 дози) в Україні зробила 356 751 людина. Водночас перше бустерне щеплення проти COVID-19 не зробили понад 15 млн українців (тобто отримали лише дві дози щеплень).

08 вересня 2023р.

Теги: вакцини, ковід

Коментарі

злий 08.09.2023 / 19:10:00
Ти спілкуєшся з власним відображенням у дзеркалі? Ну так, ти і є диванний експерД )
У країнах третього світу медицина на такому рівні, що всі випадки ковіду списує на інші хвороби, для яких ковід є каталізатором. І загалом не веде повноцінну статистику смертей.
Але я не знаю країни, навіть третього світу, де би не проводилися кампанії вакцинації
Зрештою, це природній відбір: одурманені москальською пропагандою, спрямованою на інші країни (бо в себе вони провели всі необхідні заходи), такі як ти, відмирають. Вважай, що тобі пощастило. І не лише тому, що в тебе здоровий організм (а в інших він здоровий далеко не у всіх). А й завдяки тому, що більшість - вакцинувалася, а тому особисто для тебе загроза зменшилася.
Розумним ти вже не будеш, то будь хоча б вдячним :)

Рома 08.09.2023 / 18:39:19
Ого, диванні єксперти підвалили. Ну розвивай тему, наприклад чому в країнах третього світу де людей не можна було нагнути через дебільні обмеження і не провели агресивної кампанії з вакцинації шмурдяком. І дивним чином населення цих країн не вимерло як жахали у "цивілізованих" ЗМІ.

злий 08.09.2023 / 15:51:39
Рома, ти неук і ідіот і навіть не намагаєшся це приховати (
Ковід тому і зупинили, що в критичної кількості населення сформувався імунітет. Завдяки вакцині - передусім.
А нічо, що вакцину, наприклад, від грипу треба колоти щороку? Бо вірус мутує

Рома 08.09.2023 / 14:32:34
Як ці дохтори з#їбали з своїм шмурдяком. Якщо ця бурда яку кололи минулі роки по сто п'ятдесят бустерів не допомагає то від#біться від людей і не називайте її вакциною. Вакцинувався то має з'явитися імунітет від хвороби, хча би на декілька років. А тут колють свою жижу щороку по декілька разів а імунітет у людей не з'являється.

НОВИНИ: Соціо

18:40
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 1
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
09:08
Випадок гепатиту А зафіксували на Хустщині
18:34
/ 1
В Україні цієї ночі переходять на літній час
16:46
На Закарпатті проведуть масштабні навчання цивільного захисту
11:57
На Закарпатті за тиждень патрульні зафіксували понад тисячу перевищень швидкості
» Всі новини