На Закарпатті намагалися незаконно завезти під виглядом гуманітарної допомоги супутникові термінали Starlink Kit (ФОТО)

На митному посту «Астей», що на українсько-угорському кордоні, закарпатські митники спільно з прикордонниками запобігли незаконному переміщенню партії супутникових терміналів Starlink Kit, які ввозили на митну територію України під виглядом гуманітарної допомоги.

На Закарпатті намагалися незаконно завезти під виглядом гуманітарної допомоги супутникові термінали Starlink Kit (ФОТО)

Під час митно-прикордонного контролю 36-річний водій туристичного автобусу, що повертався з країн Євросоюзу в Івано-Франківськ, задекларував про переміщення виключно гуманітарної допомоги. Так, згідно з наданими документами, на адресу громадської організації в м.Сятин направлялися з Мадриду 19 терміналів  Starlink Kit.

Для встановлення та перевірки отримувача митниця звернулася з офіційним листом на адресу зазначеної громадської організації. Відповідь не забарилася – в ній йшлося, що вони не являються отримувачем даної «гуманітарки» у вигляді супутникових терміналів.

Тож, за надання митному органу підроблених документів для приховування від митного контролю незаконного ввезення в Україну товару під виглядом гуманітарної допомоги, аби обійти сплату митних платежів, відносно водія складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі супутникові термінали, вартість яких складає майже 170 тис грн,  тимчасово вилучені, справу скерують до суду. Порушнику загрожують штрафні санкції у вигляді стягнення 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскація, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужба Закарпатської митниці.

05 вересня 2023р.

Теги: термінали, старлінк, гуманітарна допомога

НОВИНИ: Кримінал

10:13
/ 5
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
» Всі новини