Дитячий будинок-інтернат облради придбав спортивні кросівки, які на ринку можна купити в 2,5-3 рази дешевше

Комунальна установа «Вільшанський дитячий будинок-інтернат» Закарпатської обласної ради 17 серпня замовив ФОП Поцко Верона Юріївна спортивне взуття за 99 тис. грн.

Дитячий будинок-інтернат облради придбав спортивні кросівки, які на ринку можна купити в 2,5-3 рази дешевше

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно зі специфікацією, підприємиця поставить 99 пар спортивних кросівок по 1 000 грн.

У специфікації не зазначено виробника кросівок та не вказані  їх розміри. Водночас, в інтернет-магазинах дитячі спортивні кросівки можна придбати дешевше.

Так, у  leBoutique спортивні кросівки продають за акційними цінами 339 грн (розміри 31, 32, 33,34, 35), 349 грн (21-25), 388 грн (25-31), що у 2,5-3 рази дешевше, ніж придбав дитячий будинок-інтернат.

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

Згідно з «Прозорро», 69-річна Верона Поцко з с. Тибава Мукачівського району отримала 7 замовлень на загальну суму 730 тис. грн. Окрім підряду щодо постачання кросівок, їй замовляв відділ освіти Мукачівської райдержадміністрації овочі, крупи, сухарі та печиво на 441 тис. грн, Хустська спеціальна школа І-ІІІ ступенів Закарпатської облради – тюль, постільну білизну, рушники та подушки на 154 тис. грн, комунальний заклад позашкільної освіти «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості» «Падіюн» Закарпатської обласної ради – хліб та булочки на 34,5 тис. грн. Тобто, раніше Верона Пацко не поставляла замовникам взуття.

«Вільшанський дитячий будинок-інтернат» очолює Богдан Кикина.

 

Анастасія Шепель

23 серпня 2023р.

Теги: інтернат, Вільшани, кросівки, закупівля, конкуренція

Коментарі

АУ! ПравоОхоронці 23.08.2023 / 23:16:49
ДоРУЛИТЬся...все Колись-КІНЧАЄТЬСЯ!=А ЯК З ЦИМ"ЗДАЙ БАРИГУ-ОТРМАЙ КЄШ!"_тож Влада і ОблРарада(Ливч) ПорОзміщувала Панно з цим Гаслом

правоохоронцям 23.08.2023 / 22:38:10
69 - річна ФОП підставна особа керуючої справи обласної ради, депутата обласної ради Ливч Мирослави, яка перетворила обласну раду на годівницю для своєї сім'ї

Андрій 23.08.2023 / 22:07:34
Ливчка рулить

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини