Докторів філософії готуватимуть в УжНУ (ВІДЕО)

Одна з найбільш популярних серед абітурієнтів Ужгородського національного університету – кафедра психології факультету суспільних наук – цьогоріч відкрила набір на освітньо-наукову програму третього рівня вищої освіти.

Докторів філософії готуватимуть в УжНУ (ВІДЕО)

Тож відтепер стане доступним здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю «Психологія». 

Програма третього рівня вищої освіти розрахована на 4 роки. Вступ до аспірантури можливий на основі диплому спеціаліста чи магістра з психології або інших спеціальностей. Під час навчання, обіцяють, буде змога обрати тематику дослідження у найрізноманітніших галузях психології.

16 серпня 2023р.

Теги: філософія, доктори, УжНУ

Коментарі

Люди схаменіться 2023-08-16 / 22:06:29
Ще забули нагадати про бізнесові родину русин болдижар там також клеплють не лише кандидатів а і професорів

Нижньому 2023-08-16 / 22:01:06
То кіть сімейний бізнес з паспортами неіде типирь
То буде з кандидатами і професорами кум хенерал москаль пудкаже

Круку 2023-08-16 / 17:07:06
Не То жона олігарха михайлишина який купив їй статус а спіліноті

студент заочник 2023-08-16 / 14:28:03
Чотири прокурори купили собі десертації. А головне всі ніби захистилися на кафедрі адміністративного права. НЕ теорії держави і права, кримінального, цивільного чи трудовго права, а саме адмінправа, яке у нас міняється протягом року наполовину.
Кайло, Зарева, Хиля, Шимон. Тепер їхніми купленими дисетраціями можна сра... підтерти. Жодної наукової статті немає від цих тупоголових кандидатиків.
Що від такої бараноти матиме наука, крім їхнього гонору???

ужгородець 2023-08-16 / 14:21:42
УЖНУ розігнати і повернути до часів 90-х, коли буо декілька факультетів.
На х... нам стільки учених та викладачів, коли практично усі випускники цього ВУЗу на заробітках у Чехії.
Для чого нам доктори, скоро кожен другий українець буде доктором наук. На х... ви спаскудили вищу освіту. Скоро кожен циган із Радванки матиме диплом про вищу освіту.

Люди схаменіться 2023-08-16 / 13:31:02
Щодо наукових: Ще до початку війни із 7-9 тис. щорічно захищених в Україні дисертацій доктора та кандидата наук добра половина - це наукові роботи, які дисертантами не писалися, а були написані під замовлення відповідними професійними структурами або особами. 20-річні спостереження і прості розрахунки дозволяють оцінити тіньовий оборот ринку дисертацій на рівні до 2 млрд.грн./рік. Як приклад: Ферію Шандору і кандидатську і докторську дисертацію пислали на замовлення. Подібна ситуація і з докторською дисертацією декана економічного - Віталія Сержанова. Депутату Валерію Пацкану кандидатську дисертацію писав професор Лемак із юрфаку, за що і був просунутий в якості подяки у конституційний суд. Можна до безкінечності продовжувати. На економічному, юридичному та багатьох інших факультетах діють цілі конвеєри по "виробництву дисертацій" під замовлення. Ціни від 7 до 30 тис. доларів, залежно від рівня (кандидат/доктор), наукового напрямку, платоспроможності клієнта та інших факторів. Таким нехитрим способом вже захистили багатьох бл...дей та дітей високопоставлених судей, прокурорів, чиновників адміністрацій, контрабандистів та іншої нечисті. Це катастрофа і іспанський стид з посміховищем на весь світ.

Крук 2023-08-16 / 13:08:50
То жона іванишина з паспортного

це-підтримка 2023-08-16 / 11:45:13
Сигарети для шандора-то мож!ЗНОВУ...-"ТОЙ! мадяр-?Брехач - фєрі шадор шо тепер вже-в Будапешті-НО і Тут "Заліз"..ЯК ЙОГЬ БАГАТО!Шо це?

Софія до читача 2023-08-16 / 11:05:28
Хто хоче вчитися,той і після міжнародних відносин буде і мову знати,і роботу файну матиме.Моя донька закінчила міжнародні, сама вступила на бюджетний і ніколи нікому ні копійки не платила.Зараз працює в міжнародній компанії.Так що,хто хоче,той буде знати мови і після УжНУ.А ті дурні, які платять за дипломи- то невдахи,які просто даремно гроші витрачають.Пройшли ті часи,коли на хорошу роботу брали за диплом, а не за знання.

Читач 2023-08-16 / 10:42:44
Що корисного з цих докторів? Користь тільки викладачам УдНУ - хабарі збирати! В країні не знайдеш толкового сантехніка чи електрика, але різних випускників з вищою і нікому окрім цих випускників освітою - тисячі тисяч! Зараз вищі учбові заклади - це просто бізнес з продажу дипломів! Серед викладачів - хабарники-бізнесмени в мантіях. Погляньте на УжНУ - кожний рік нова спеціальність. Це просто новий бізнес! Об"єктивно можна закрити половину факультетів, бо користі з цих випісників жодної. Яка користь з міжнародників, коли випускники та їх викладачі зокрема не володіють жодною іноземною мовою і рідною пишуть з помилками! Де і ким ці випускники за спеціальністю працюють? Головне грошенята носили за екзамени та заліки. 99 відсотків випускників працюють не за спеціальністю і не будуть за нею працювати! Жахлива ситуація в освіті! Дипломів мільйони - спеціалістів нуль!

Ярослав шахта 2023-08-16 / 10:40:12
Гаваші тут ні до чого Цей Голова Закарпатської ОДА втратив рідного сина на війні. Федя на війні, обласний депутат з можливостями огого, але на війні. Такщо дякуйте ВОЇНУ!!!

Д1до 2023-08-16 / 10:32:46
Шкода, бо главный філофос УжНУ уже буде на мадярвх. Зараз у Гаваші інтенсивно проходить курси по контрабанді сигарет.

НОВИНИ: Соціо

21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 6
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність