Під час обшуків у директора Ужгородського коньячного заводу знайшли портрет путіна і печатки діючих російських підприємств (ФОТО)

СБУ сьогодні проводить обшуки в проросійського директора «Ужгородського коньячного заводу» Володимира Гісема.

Під час обшуків у директора Ужгородського коньячного заводу знайшли портрет путіна і печатки діючих російських підприємств (ФОТО)

Як поідомляє блогер Віталій Глагола, Служба безпеки України із самого ранку розпочала обшуки в прихильника «руського міра», який веде «бізнес» на території України. 

Попередньо відомо, що співробітники СБУ проводять заходи щодо викриття протиправної діяльності керівника ОП «Ужгородський конячний завод» Володимира Гісема, який є прихильником «руского міра» та шанувальником президента рф володимира путіна. У Мережі давно гуляє фото Гісема із склянкою коньяку на фоні портрету путіна.

В ході обшууків Службою безпеки України на підприємствах та в помешканні директора Ужгородського коньячного заводу Володимира Гісема знайдено ряд доказів звʼязків останнього з рф: зокрема, портрет путіна, печатки діючих російських підприємств та документацію, яка підтверджує систематичну незаконну фінансову діяльність керівництва підконтрольних Гісему підприємств.

 
04 серпня 2023р.

Теги: Гісем, директор, завод, коньяк, портрет

Коментарі

Паша 2024-01-19 / 07:15:47
Верхівка резидентури ФСБ на Закарпатті – Володимир Гісем, Іван Чубірко, Василь Вацко, Антон Чейпеш. Всі всі знають, але окрім Чубірка ніхто поки що не сидить(

Грім небесний 2023-08-08 / 07:30:20
Бачу, що тут дурачки Черешня і Журкі ніяк не заспокояться, перестаньте бути вередливими дітьми, якими ви були і продовжуєте бути, ви вже з банком "погралися", мало вам того??? Воно вам не допоможе! Краще покайтеся, мабуть це єдиний для вас шанс врятуватися, не позорте себе і своїх близьких!

Вовк 2023-08-08 / 00:22:47
СБУ забуло за завод "Патент","Механічний завод", ВАТ "Плодоовощ" які підер Гісем скупив за безцінь,будучи головою комісії по приватизації депутатом обласної ради.

Читач 2023-08-07 / 12:28:24
Ще треба СБУ завітати до редакції медіахолдингу Валерія Тимошенка та Михайла Носи (газети "Неділя", "Ясно", журнал "Впливові люди Закарпаття"), які вводили у сан святих та впливових усяких гісемів, феодорів, сидорів та іже з ними.

Ігор 2023-08-07 / 11:20:28
Та цей коньяк продавався по Україні в такій кількості що мінеральна вода.винограду скільки нема

Пес 2023-08-07 / 09:43:15
Гісем знає пукіна бо кажуть шо коли го пресували люди яника то він му звонив:)
Так шо по любому сепар

Ілон Маск 2023-08-07 / 07:34:49
Команду точно дали з Києва, а от в інтересах "кого", мабуть скоро дізнаємося.

Вася 2023-08-06 / 23:34:11
Про це народ все знає. А СБУ має вивести то все на чисту воду. А кажуть, що і Верховина будувалася за гроші Гісема і Путіна.

Федя 2023-08-06 / 21:16:00
Всі перегризіться,а вони роблять своє. Багато питають чому зараз???? Самі подивіться!!! На Закарпаття понабігало підерасів з Києва, Донецька,Дніпра, Запоріжжя і інших міст...а капусту треба десь стригти.... Скоро така участь чекає всіх западенських алігаторів,бо у тих східних" братів " меншає на рахунках.... І подумайте про масштаб Того, якщо гісем не міг "парешать" і Той може підключити СБУ...полюбому хтось з слуг

Роман 2023-08-06 / 19:41:15
Добре, що взялися! Чомусь портрета Джо Байдена не знайшли !? І печаток європейських фірм теж не знайшли!? Це представник червоних деректорів пристосованих до нових умов, приклад Богуслаєва його нічого не навчив. Він сука готовий служити і нашим і вашим, на камеру любити Україну а за ширмою продавати коньяк в московію. Націоналізувати завод! А любителя рускага міра на обмін

Йван 2023-08-05 / 19:47:35
Ахахахаха у клоуна Черешні Володьки у хижі пуд подушков найшли пуртрет Памели Андерсон, ушиткі думали што вун читать Лесю Українку, а туй такоє )))) Зрада )))

Нижньому 2023-08-05 / 19:32:51
Гісем не ждун, йому все одно чи рфія чи єсія, він типовий представник капіталістів, які сформували свої капітали в 90-х, їх можна назвати "пристосуванцями", їм також все одно, яка влада, чи система держави. Але чомусь в 90-х, 2000-х всіх такі люди влаштовували, проти них ніхто не виступав, не звинувачував, не боровся з ними, а зараз різко вони стали ворогами, але все воно виглядає не заради народу і встановлення справедливості, а для перерозподілу, і це насторожує.

Нижньому 2023-08-05 / 19:06:02
А в тебе є сумніви що Гісем ждун і ярий прихильник рефії???? Якшо є сумніви то ти такий же, або сам гісем….прихватизував завод збудований за кошти народу і жируючи підриває державний суверенітет, підпоюючи всіх високопосадовців правоохоронних органі у себе в ресторані тиса, де записує у знімає їх.. гісем ще та кгбешна сволота, яка не гребує нічим, навіть сина свого пустив в разход)))

До останнього 2023-08-05 / 19:05:37
Півтора роки не бачили і не трогали, а зараз точно хтось з силовиків накинув око на бізнес імперію Гісемів, бо при владі в області вихованці Яника, Азарова, Стоматолога.

Погляд зі сторони 2023-08-05 / 18:39:47
Якось все примітивно виглядає. І що дальше? Ну знайшли портрет путіна, якісь штампи для листування, мабуть це все ще у нього залишилося із 1990-2010 років, таких портретів і штампів з тих часів у половини країни валяється, всі займалися бізнесом і тільки і мріяли вийти на ринок рф, але це не доказує протиправну діяльність. А вот те, що відбувається саме зараз, і у якій формі, якось виглядає на спробу рейдернути бізнес, чому би і ні, війна в країні, достатньо знайти в людини, або підкинути їй, якийсь портретик, звинуватити її у зрадництві, і все, бізнес віджатий.

До сокири 2023-08-05 / 17:55:54
З якого окопа пишеш наш ти патрioт ?? Дай вгадаю..пишеш сидячи на вонячомк диванi з гумунiтарки ! Давай вперед на ворога …

Йончі 2023-08-05 / 17:48:12
Шо у то за цірк? Се дурачок Черешня із кловуном Журкійом старому пуртрет пудсунили, бо думавуть шо у то допоможе закрити кримінальну справу ош вони украли 50 міліону у банкови.

Степан Сокира. 2023-08-05 / 17:30:42
Читаю статтю і коменти і сумно стає. Який примітивний і низький рівень свідомості, патріотизму. Категорії таких людей почали війну. Ця категорія наскільки часто і густо крала і обманювала, що втратили межу реальності, Вони так часто брехали, що почали тій брехні вірити. І якщо його візьмуть під варту без права застави він почне верещати про замовний характер і переслідування. Назве суми які передав на ВСУ, але промовчить про суми які вкрав.
Напевне слід відмітити про бездіяльність СБУ,контрозвідки ВСУ які півтора року не виявили відкритого колабораціонізму. В камері під вартою разом з ним мають сидіти ці спеціалісти які його не викрили до 24 лютого.
І треба усвідомити, що таких ще багато. В кожному районі є впливові особи які вирішать любі питання на свою користь. Оце і є кістяк російської агентури. І перевірити його телефон і найдете ще сотню виконавців і однодумців. І останнє; у рассеї за таке дають розстріл або пожиттєво.

Кракен 2023-08-05 / 16:15:20
Старий сепар Гісем заказав і виконав свого сина Мирослава через прокурора Косея який состряпав кримінальну справу і оголосив його у розшук. Про шо ще говорити, ці люди взагалі не люди. А косей од передоза коньяком получив сонячний удар. Жеріте - ужеретеся своїм здоровʼям і прокльонами людськими