В Ужгороді затримали підозрюваного у вбивстві жінки чоловіка (ФОТО)

23 липня ввечері до поліції зателефонував ужгородець і повідомив, що на кухні в своїй квартирі він виявив мертвою знайому, яка того дня навідалася до нього у гості.

В Ужгороді затримали підозрюваного у вбивстві жінки чоловіка (ФОТО)

На місце події прибули співробітники Головного управління Нацполіції області та слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції. 

Правоохоронці обстежили місце злочину та встановили особу вбитої. Нею виявилася 42-річна ужгородка. На тілі жінки були зафіксовані множинні колото-різані рани у області шиї, які попередньо й призвели до смерті.

Співробітники кримінальної поліції ГУНП в Закарпатській обоасті спільно з оперативниками Ужгородського районного управління поліції розпочали пошуки підозрюваного у вбивстві. Стало відомо, що того дня в квартирі перебував ще один чоловік - 31-річний раніше судимий за особливо тяжкий злочин ужгородець.

Поліцейські, використовуючи можливості відділу кримінального аналізу, оперативно розшукали останнього та зібрали ряд доказів, які вказують саме на його причетність до умисного вбивства жінки. 

За попередніми даними, 31-річний фігурант того вечора кілька разів приходив до помешкання ужгородця. Під час першого свого візиту між зловмисником та господарем квартири виникла сварка, яка зрештою переросла у бійку. Заподіявши власнику квартири тілесні ушкодження зловмисник втік з помешкання, а коли господар пішов відпочивати, фігурант повернувся до квартири та, заставши на кухні самотню 42-річну жінку, невстановленим гострим предметом заподіяв їй множинні удари в область шиї та обличчя. Саме ці поранення для жінки і стали смертельними.

Наразі підозрюваного затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі внесли дані відомості до  Єдиного реєстру досудових розслідувань. Фігурантові повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Найближчим часом зловмисникові буде обрано запобіжний захід.

За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

25 липня 2023р.

Теги: вбивство, підзрюваний, затримання

Коментарі

Мершак ЗЕК 25.07.2023 / 20:07:42
ярозстріла не хватає

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 2
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини