На Закарпатті українець намагався ввезти з-за кордону вантажний Renault Master за документами легковика Dacia Logan (ФОТО)

На Закарпатські запобігли незаконному ввезенню на митну територію України транспортного засобу за підробленими документами.

На Закарпатті українець намагався ввезти з-за кордону вантажний Renault Master за документами легковика Dacia Logan (ФОТО)

Порушення задокументовано на митному посту «Ужгород- автомобільний» Закарпатської митниці.

Так, днями з боку Словаччини заїхав вантажний автомобіль марки «Renault Master» під керуванням 42-річного співвітчизника, який працює в одному з волинських підприємств перевізником. Під час проходження митних процедур водій надав товаросупровідні документи на консолідований вантаж, який переміщував на територію України та свідоцтво про реєстрацію даного транспортного засобу.

Втім, у ході перевірки митники виявили у водійській сумочці інше свідоцтво про реєстрацію вказаної вантажівки з іншими технічними характеристиками на автомобіль. Відтак, відразу ж виникли підозри щодо подання до митного контролю свідоцтва про реєстрацію, що містить ознаки підроблення.

Згодом отримано відповідь від сервісного центру МВС: за вказаним серією і номером реєстраційного документа значиться легковий автомобіль «Dacia Logan».

Тож, надавши митному органу підробленого документу - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, відносно перевізника складено протокол про порушення митних правил за  ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Також до правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України.

Наразі вантажівка, вартість якої за ціною в Інтернет мережі складає понад 620 тис. грн, тимчасово вилучена до рішення суду.

Санкції даної статті митного законодавства передбачають накладення штрафу у вигляді 100% вартості предметів правопорушення з їх конфіскацією.

Як нагадує пресслужба Закарпатської митниці, нещодавно на цьому ж митному посту посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці вже задокументували аналогічне правопорушення та вилучили вантажівку, вартістю понад півмільйона гривень.

На Закарпатті українець намагався ввезти з-за кордону вантажний Renault Master за документами легковика Dacia Logan (ФОТО)

 

23 липня 2023р.

Теги: вантажівка, Renault, Dacia, Ужгород

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 2
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 5
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини