В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні солдата Івана Завольського (ФОТО)

Старший стрілець 4-го десантно-штурмового відділення військової частини А0281 загинув 25 червня 2023 року в Луганській області внаслідок артилерійського обстрілу, захищаючи Україну від російських окупантів.

В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні солдата Івана Завольського (ФОТО)

Іван Завольський народився 13 червня 1980 року в Ужгороді у багатодітній люблячій та дружній родині. Зростав із трьома сестрами. Закінчив місцеву школу №12, після чого вступив в ПТУ №6, де здобув освіту столяра, яка стала справою всього його життя. Тривалий час працював за кордоном та в рідному місті, постійно вдосконалював свої професійні навички, мав золоті руки.

Був нащадком Фірцака-Кротона, найсильнішої людини ХХ століття. Пишався цим і сам мав спортивні досягнення та хорошу фізичну форму. Спорт був невід'ємною частиною його життя, посідав призові місця та здобув кандидата майстра спорту з важкої атлетики.

У 21 рік став коханим чоловіком та люблячим батьком донечки. У 30 років вдруге мав щастя стати батьком ще однієї принцеси. Сім’я завжди була для нього сенсом та стимулом. Однак його життя було непростим, у 37 поховав дружину та з гідністю виховував і поставив на ноги двох донечок.

Людина високої гідності, ніколи не відмовляв у підтримці та допомозі тим, хто до нього звертався, навіть у найважчі часи вмів підтримати і словом, і ділом.

Згодом доля подарувала зустріч із жінкою, яка знову зробила його щасливим.

Повномасштабна війна росії проти України не давала йому спокою із перших днів. Якийсь час був волонтером та допомагав постраждалим. Але в один момент він чітко вирішив для себе, що більше не може дозволити собі бути просто спостерігачем, тому пішов гідно і мужньо боронити нашу державу. Мав позивний «Танк», бо навіть на фронті його товариші відчували себе поруч із ним, як за кам'яною стіною.

Він завжди був воїном та героєм для своєї родини, а тепер став героєм для всієї країни.

На набережну Незалежності, де відбувся чин похорону, попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, влада міста, духовенство та мешканці громади. Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави – там Героя поховали з військовими почестями.

В Івана Завольського залишилися доньки Анастасія та Валерія.

04 липня 2023р.

Теги: війна, прощання, полеглий, солдат, Іван Завольський

Коментарі

Ужгородець 04.07.2023 / 20:17:37
Вічна пам'ять! Герої не вмирають!

НОВИНИ: Соціо

21:12
/ 2
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 5
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 6
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
» Всі новини